Rom Miui 10 Global 8.8.2 (Beta) Güncellemesi

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Cihazın Hızlı şarj edildiğini belirten kilit ekranındaki 'Hızlı Şarj Ediliyor' ibareside de gelmiş. clap~~
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar bu ekran görüntüsünü şimdi aldım saatte bi sıkıntı var redmi note 4 te
Tabii hocam saatin 2.30 saat ileri tarih ve saat ayarlarından zaman dilimini otomatik yap düzelmez ise gmt+3 sec

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
Selamunaleyküm
MIUI 10 Global 8.8.2 betayı indirdim TWRP den kurdum wifi şifresini ,istedi hallettim .
Lakin Bölge Olarak Sadece ÇİN cıkıyor onu seçip ileri dediğim zaman ''Cihaz Beklenmedik şekilde işlemi durdurdu '' hatası veriyor ve tekrar başa sarıp açmaya çalışıyor.
Skorpi Üstad işte buyüzden Sabit Kalmayı Yeğliyorum |(|( '' Yanlış Anlamayasın Beni '' Bu Sadece Latife
Şimdi Ben Nidecem
Evet siz bundan böyle lütfen güncelleme yapmayın ve sinirlerinizi harap etmeyin, Sizin gibi değerli bir Üstadın güncellemeyi yapamaması mutlaka başka nedenlerden dolayıdır... Bende bölge de problem yok, acaba siz romu yüklemeden önce dalvik cache ve cache yapmayıp da flash sonrası da mı dalvik cache yapmadınız acaba
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
iki kere denedim ikisinde de aynı hatayı verince sıkıldım.
tekrar eskiye döndüm şimdi bir problem yok, mesai saatinden sonra evde İnşallah Tekrar deneyeceğim

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Şarjı MİUİ9 a göre %25 daha hızlı gidiyor Mİ 5s'de ayrıca gece %100 de bırakıyorum sabah kalkıtığımda 90 oluyor

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Şarjı MİUİ9 a göre %25 daha hızlı gidiyor Mİ 5s'de ayrıca gece %100 de bırakıyorum sabah kalkıtığımda 90 oluyor

Bataryayı bir stabil yapamadılar, zaten arayüz dışında pek bir şey ekleyememişler MIUI 10'a, betasını geçtim romun stabil hali bile sorunlu olur gibi, Xiaomi eskiden çok iyi iş çıkartırdı MIUI konusunda, git gide hem bataryanın hem de cihazların içine ettiler. Şu an da beklemekten ve onların bu durumu düzeltmelerinden başka bir çözüm yok gibi.

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Bataryayı bir stabil yapamadılar, zaten arayüz dışında pek bir şey ekleyememişler MIUI 10'a, betasını geçtim romun stabil hali bile sorunlu olur gibi, Xiaomi eskiden çok iyi iş çıkartırdı MIUI konusunda, git gide hem bataryanın hem de cihazların içine ettiler. Şu an da beklemekten ve onların bu durumu düzeltmelerinden başka bir çözüm yok gibi.
Neyseki cihaza sahibim :D

isoomail

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
RedmiNote8
Meslek
Reklamcı
Konular
4
Çünkü çok model, bir modelin birden çok versiyonu ile güncelleme ekibini boğdular.
Her yıl yazılım ekibinin yükü, uğraştıkları cihaz sayısı gittikçe artıyor.
Pazar şu saat olmuş halen EU güncellemesi bekleniyor. Adamlara da yazık. Kim bilir ne sorunlarla karşılaştılar.

Üst Alt