Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Redmi note 4 kararlı romu 4 gözle bekliyorum

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Konu İçeriği Güncellendi.
MIUI 10 EU Stable Rom Yeni Yayınlanan Cihaz Modelleri Konuya Eklendi
( Mi Note 2 ,Redmi 6A, Redmi 6 , Redmi 6 Pro )

MIUI 10 EU 8.9.6 Beta Güncellemesi Bilgilendirme Ve Yayınlanan Modellerin Linkleri Güncellendi.

İyi Forumlar
Xiaomi Türkiye Forum Ailesi

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
MIUI 8.9.6 EU Beta Bilgilendirme

Bazı kullanıcılarımızın bilgisine kurulum sonrası oluşan SMS uygulaması hatası ile ilgili geri dönüşler sonrası düzeltme üzerinde çalışma yapılıyordur.

İyi Forumlar

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
MIUI 8.9.6 EU Beta Bilgilendirme

MIUI EU Rom Kullanıcılarımız
Sms uygulaması hatası düzeltmesi sonrası tekrardan Rom .zip dosyaları sunuculara yüklendi ve linkler güncellendi.
Güncellenen Rom .zip dosyalarını yükleyerek iyi günlerde kullanın.

İyi Forumlar

andresmirza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi4
Konular
2
Arkadaşlar Mi 6 cihazımda miui 9'un son versiyonu yüklü stabil olan. Miui 10 stabile geçmek istiyorum fakat sıfırdan temiz bir kurulum yapma şansım yok. Sinemia kullananlar vardır belki aranızda, sıfırdan her kurulumda cihaz tanımlama yapıyor farklı cihaz olarak görüyor ve telefon ekleme hakkım bulunmamakta. Normal güncelleme olarak yüklediğimde ise sıkıntı olmuyor malum güncelleme olduğu için. Miui 9dan miui 10 yükleyen ve bunu sıfır kurulum olarak değilde güncelleme ekranından paket seçip yükleyen var mı acaba? Herhangi bir sıkıntı yok derseniz o şekilde yükleme yapacağım?

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Arkadaşlar Mi 6 cihazımda miui 9'un son versiyonu yüklü stabil olan. Miui 10 stabile geçmek istiyorum fakat sıfırdan temiz bir kurulum yapma şansım yok. Sinemia kullananlar vardır belki aranızda, sıfırdan her kurulumda cihaz tanımlama yapıyor farklı cihaz olarak görüyor ve telefon ekleme hakkım bulunmamakta. Normal güncelleme olarak yüklediğimde ise sıkıntı olmuyor malum güncelleme olduğu için. Miui 9dan miui 10 yükleyen ve bunu sıfır kurulum olarak değilde güncelleme ekranından paket seçip yükleyen var mı acaba? Herhangi bir sıkıntı yok derseniz o şekilde yükleme yapacağım?

MIUI 10 EU Stable Rom'a geçiş yapmanız için TWRP ile temiz kurulum yapmanızı tavsiye ediyorum altyapı değişikliğinden ve oluşacak sorunlara karşı önlem amaçlı verilerinizi yedeklemeyi unutmayınız.

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Arkadaşlar merhaba. Eu stable kurduktan
Sonra cihazı yeniden başlatınca açılmıyor cihaz. Son olarak da cihaz açılırken daha önce görmediğim bootloader le alakalı garanti dışı kalır ve cihaz saldırıya uğrayabilir gibi yazılar yazıyor. Bunlarla alakalı bilgisi olan var mı? Cihaz mi 8

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Arkadaşlar merhaba. Eu stable kurduktan
Sonra cihazı yeniden başlatınca açılmıyor cihaz. Son olarak da cihaz açılırken daha önce görmediğim bootloader le alakalı garanti dışı kalır ve cihaz saldırıya uğrayabilir gibi yazılar yazıyor. Bunlarla alakalı bilgisi olan var mı? Cihaz mi 8

Teşekkür ederim.

Merhabalar cihazınıza ait konu içerisinden sorununuzu bildirerek daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.
Ayrıca Rom yüklemelerinde indirdiğiniz Rom dosyasının eksik inmediğine ve güncel TWRP üzerinden kurulumunuzu gerçekleştirdiğinize mutlaka emin olunuz.

Rom - [GÜNCEL] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v8.8.30 ve Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Konu içeriği güncellenmiştir.
MIUI EU Rom 8.9.13 Güncellemesi Yayınlanan Cihaz Modellerinin İndirme Kaynağı (2) Eklenmiştir.
Xda Forum Sayfasında Yayınlanan Xiaomi Anti-Rollback Hakkında açıklama konusu eklenmiştir.
Eksik kalan Bilgilendirmeler ve İndirme Kaynağı (1) / İndirme Kaynağı (3) gün içerisinde eklenecektir.

İyi Günlerde Kullanın.

Üst Alt