Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Miuiproda miui 10 ile uyumsuz olan bazı özellikler şimdilik kaldırıldı. Ama yinede hatırı sayılır bir özelleştirmeye sahip. Xiaomi.eu romu özelleştirme olarak stok roma çok yakın. Belki miui 9 kadar olmasa bile arada çok fark var yine de..
Benim için her zaman Miuipro daha önde geliyor. Alıştıktan sonra diğer romlar bana çok sade geliyor.
Fakat bahsetmiş olduğun romun paralı olması ve romun linkine ulaşma zorluğunu düşünürsen xiaomi.eu romu daha mantıklı gelebilir.
Xiaomi.eu romunu miui 10 ile fazla kullanmadım ama kullananlar memnun, önemli bir sorun duymadım hiç.
Sonuçta iki romda kendine has kullanıcı kitlesi olan ve kullananları memnun eden romlar. Kendin deneyimleyip karar vermen en güzeli...

Hocam her zaman emeğine gönlüne sağlık . Her an takip ediyorum düzenlemelerinizi Github üzerinden dil çevirilerinde yaptığınız emekler ve güncel kalması için sarfettiğiniz zaman her zaman bizlere daha sağlıklı Rom sunulması için.
Teşekkürler emeğiniz için bunu da burdan bildirmek isterim dosthane :)

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam her zaman emeğine gönlüne sağlık . Her an takip ediyorum düzenlemelerinizi Github üzerinden dil çevirilerinde yaptığınız emekler ve güncel kalması için sarfettiğiniz zaman her zaman bizlere daha sağlıklı Rom sunulması için.
Teşekkürler emeğiniz için bunu da burdan bildirmek isterim dosthane :)

Çok sağolun hocam. Haftanın 4-5 günü değişiklikler oluyor onları takip ediyorum. Ayrıca halihazırdaki çevirilerdeki cümle düşüklüğü olan, gözü tırmalayan çevirileri düzeltmeye çalışıyorum. İki tarafa yetişmek zor oluyor, bayağı bir vakit ve enerji alıyor. İdare etmeye çalışıyoruz artık. İyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim :)

AccessTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Salih
Cihazım
Xiaomi MiMAX
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar. Güncelleme uyarısı geldi. Zaten otomatik indirmiş ancak yükleme için komutumu bekliyordu. Yeniden başlat butonuna tıkladım. Telefon kapandı ve artık açılmıyor. Şarja takıyorum tık yok. Güç tuşu işlemiyor. Kaldım böylece

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Merhaba Arkadaşlar. Güncelleme uyarısı geldi. Zaten otomatik indirmiş ancak yükleme için komutumu bekliyordu. Yeniden başlat butonuna tıkladım. Telefon kapandı ve artık açılmıyor. Şarja takıyorum tık yok. Güç tuşu işlemiyor. Kaldım böylece

Şarjınız bitmiş olabilir, eğer sarjınız varsa güç tuşuna 10-15 saniye basılı tutun.
Rom henüz yüklenmediği için yeni sürüm ile ilgili bir sıkıntı değil...

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Ben dün güncelleme yaptım mi niye 3 için gereksiz bir kasma oldu telefon da şarjı çabuk bitiyor bir önceki romu indirip güncelleyiciden paket seç diyerek eski roma dönebilir miyim 8.8.23 ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ota üzerinden dün geldi bana ilkten kastı baya telefon ama yeniden başlatınca düzeldi ilginç bir rom

Son düzenleme:

ugguur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Eu romda bazı telefonlar için stabil rom çıkmış

cezzar58

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 6
Konular
0
masik u rom kullanıyorum. Mi 6 cihazında stable rom kullananlar yorum yapabilirse sevinirim.

42hakan42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi9 SE
Meslek
Öğretmen
Konular
1
Yeni çıkan stabil romları betanın üzerine direkt olarak mı kuruyoruz. Yoksa ne tavsiye edersiniz. Teşekkürler.

Üst Alt