Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Hocam benim cihaz için o sürüm çıkmadığı için deneme yapamadım. Bir önceki sürümde sorun yok.
Hiç mi açılmıyor?. Mail uygulamasının verilerini temizlemeyi denediniz mi?
Eğer sorun devam ederse, dili İngilizce yapıp bir bakar mısınız?...

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam açılıyor çalışıyor onda sorun yok sürekli olmamakla arada bir çıkıyor aslında posta durduruldu hatası alıyorum internet kapatıp açınca bazen bu hata çıkıyor rahatsız edici bir hata değil sürekli olsaydı dediklerinizi dener geri dönüş yapardım ama ne zaman çıkar kestiremiyorum

bolubeyi06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi
Cihazım
red mi note4
Konular
0
Red mı note 4 cihazima yükleme yapmak istiyorum ama bu şekilde hata alıyorum her iki rom için de

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
En güncel anti-rollback listesi:

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
Arkadaşlar reklam engelleme ile ilgiçli soru sormuştum, Mİ MAX PRO son sürüm stabil, magisk son sürüm kullanıyorum ama bir türlü adaway kullanamıyorum nedennin bilen yada böyle sorun yaşayan varmıdır?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Arkadaşlar reklam engelleme ile ilgiçli soru sormuştum, Mİ MAX PRO son sürüm stabil, magisk son sürüm kullanıyorum ama bir türlü adaway kullanamıyorum nedennin bilen yada böyle sorun yaşayan varmıdır?
Kullanamıyorum derken? Adaway indirip root izni verip aktif ettiniz ve çalışmıyor mu

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
Kullanamıyorum derken? Adaway indirip root izni verip aktif ettiniz ve çalışmıyor mu

Adawayi indiriyorum versiyon 3 ve versiyon 4 dede denemedim uyguşamaya girsiğimde gri ekranda kalıyor ve bekliyor. Magiske girdiğimde ise izinli uygulamalarda gçzükmüyor. Otomatik izin yaptığım halde gene gösükmüyor. Sadece gri ekramda kalıyor

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Adawayi indiriyorum versiyon 3 ve versiyon 4 dede denemedim uyguşamaya girsiğimde gri ekranda kalıyor ve bekliyor. Magiske girdiğimde ise izinli uygulamalarda gçzükmüyor. Otomatik izin yaptığım halde gene gösükmüyor. Sadece gri ekramda kalıyor
Aslında bu rootla ilgili problem benimde başıma bazen geliyor son sürüm kurduktan sonra yeniden başlatıp dene bir izinlerde açık olsun

Üst Alt