Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

HYPER1ST

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Ben mi 5s için xiaomi.eu_multi_MI5S_V10.2.1.0.OAGCNXM_v10-8.0 kodlu romu yükledim fakat ne ekran ayarlarında ne de geliştirici seçeneklerde karanlık mod yok nasıl bulabilirim?

03ozkan05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özkan
Cihazım
k20 pro
Konular
0
Hocam mi 8 se ye miui v 11.0.3.0 çin versiyonu attım tekrar twrp den globalini atıyorum fastboot ta kalıyor nasıl global rom atabilirim

mufasa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi 6
Konular
0
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum bu konularda bilal gibiyim sorum mi 6 ım var bir tane android 10 ve ileride gelecek sürümleri yüklemek istiyorum güncel olması açısından ve hızlı olması açısından(uygulama açılış süresi) eu romuna mi 6 için android 10 gelecek mi diğer romlarda veya bu olur mu miui arayüzünü seviyorum bu modda kalmak istiyorum veya tavsiyelerinize göre android sürümü önemli değil dermişiniz? Telefondan çok bir şey yapmıyorum youtube instagram bir şeyler okuma

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum bu konularda bilal gibiyim sorum mi 6 ım var bir tane android 10 ve ileride gelecek sürümleri yüklemek istiyorum güncel olması açısından ve hızlı olması açısından(uygulama açılış süresi) eu romuna mi 6 için android 10 gelecek mi diğer romlarda veya bu olur mu miui arayüzünü seviyorum bu modda kalmak istiyorum veya tavsiyelerinize göre android sürümü önemli değil dermişiniz? Telefondan çok bir şey yapmıyorum youtube instagram bir şeyler okuma
Android 9 cihazınız için gayet yeterli, önemli olan miui sürümü Android değil

mufasa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi 6
Konular
0
hocam çift ekran gibi veya şarj süresi açılış süresi gibi şeylerde önemli değil mi benim istediğim miui custom romlarında fazla hata çıkarmaması siz hangisi önerirsiniz tema filan çok önemli değil mevcut tema güzel geliyor zaten sıkıntı çıkarmasın yeter
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mesela kendi romunda sürekli kamera hatası ve aramaların altına x kere aradı diye yanlış sayı veriyor

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
hocam çift ekran gibi veya şarj süresi açılış süresi gibi şeylerde önemli değil mi benim istediğim miui custom romlarında fazla hata çıkarmaması siz hangisi önerirsiniz tema filan çok önemli değil mevcut tema güzel geliyor zaten sıkıntı çıkarmasın yeter
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mesela kendi romunda sürekli kamera hatası ve aramaların altına x kere aradı diye yanlış sayı veriyor
Bu hatalar Android sürümü ile alakalı şeyler değil

mufasa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi 6
Konular
0
Bu hatalar Android sürümü ile alakalı şeyler değil
evet hocam biliyorum sadece android diğer sürümlerine iyi özellikler gelir mi onu merak ediyorum sence gerek var mı öbür sürümlere bu eu romu tavsiye eder misin şimdiki kullandığımın(kendi verdikleri) sadece hataları düzelmişi olan bir custom rom var mı telefonu rootlayacağım google camera için

mert25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert25
Cihazım
xiaomi mi6
Meslek
Öğretmen
Konular
31
mi9 se kullanıyorum, çift hattım var
masik kullanıyorken arama yapmak istediğimde hangi hatla arama yapmak istediğimi soruyordu,
fakat eu stabilde böyle bir soru gelmiyor
bu özellik yok mu, yoksa bir ayarı mı var?

arslan0671

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
m8se
Konular
0
Merhaba paylaşım için teşekkürler benim merak ettiğim konu internet bankacılığı için güvenilir rom larmıdır bunlar.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
mi9 se kullanıyorum, çift hattım var
masik kullanıyorken arama yapmak istediğimde hangi hatla arama yapmak istediğimi soruyordu,
fakat eu stabilde böyle bir soru gelmiyor
bu özellik yok mu, yoksa bir ayarı mı var?
Arayacagın numara üstüne basılı tutarak hangi simden arayacağını görebilirsin

Üst Alt