Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Ne demek benim kulladığım uygulama sürümü linkini attığım. bide bu sürümü deneyin isterseniz 9.9.3 ile gelen bu
Denedim olmadı. Neyse biri apk çekip paylaşırsa Türkçe kurarım. Tekrar teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-11-19-39-31-469_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2019-09-11-19-39-31-469_com.android.mms.jpg
    276,6 KB · Görüntüleme: 47

rtabur

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
4 GB/64 GB
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Biyokimyager
Konular
11
Denedim olmadı. Neyse biri apk çekip paylaşırsa Türkçe kurarım. Tekrar teşekkürler.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17

akifyuruk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akif
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
10
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. xiaomi.eu son sürüm kullanıyorum ancak kilit ekranına kendi duvar kağıdığımızı koyduğumuz da animasyon olmuyodu şuan fade bir animasyon var nasıl iptal edicez ?

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. xiaomi.eu son sürüm kullanıyorum ancak kilit ekranına kendi duvar kağıdığımızı koyduğumuz da animasyon olmuyodu şuan fade bir animasyon var nasıl iptal edicez ?
adamlar onu yapmak için 1 hafta uğraştılar hocam.. siz kapatmaya uğraşıyorsunuz :) Şaka bir yana gördüğüm kadarıyla o özelliği kapatmak için henüz seçenek yok..

akifyuruk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akif
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
10
adamlar onu yapmak için 1 hafta uğraştılar hocam.. siz kapatmaya uğraşıyorsunuz :) Şaka bir yana gördüğüm kadarıyla o özelliği kapatmak için henüz seçenek yok..
hahahaha :) yeni gelen bi özellik öyle mi? Hangi sürümle geldi acaba..

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
hahahaha :) yeni gelen bi özellik öyle mi? Hangi sürümle geldi acaba..
Bence çok da güzel görünüyor aslında.. Gerçekten neden rahatsız etti sizi acaba ? 2 yada 3 sürüm önce geldi bu özellik. son 2-3 sürüm haftalık değil daha sık aralıklarla çıktığı için hesabı karıştırmış olabilirim :)

akifyuruk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akif
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
10
Bence çok da güzel görünüyor aslında.. Gerçekten neden rahatsız etti sizi acaba ? 2 yada 3 sürüm önce geldi bu özellik. son 2-3 sürüm haftalık değil daha sık aralıklarla çıktığı için hesabı karıştırmış olabilirim :)
hocam telefonum mi 8. bazen yoğun kullanımdan sonra açınca smooth bi görüntü değil de karman çorman bir şekilde açılıyor.. bazen çok şık duruyor da bazen rezalet duruyor :)

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
hocam telefonum mi 8. bazen yoğun kullanımdan sonra açınca smooth bi görüntü değil de karman çorman bir şekilde açılıyor.. bazen çok şık duruyor da bazen rezalet duruyor :)
Aslında ben mi'nin kendi duvar kağıdı programını kullanıyorum. çoğu kullanıcı bunu sevmiyor ama ben özellikle seviyorum. Telefon kilidi her kapandığında değişsin diye ayarını yaptım. seçeneklerde bazı kategoriler var. Mesela evcil hayvanlar.. Buna kızlarım bayılıyor. Her kilit açıp kapadığımdafarklı ve şirin kedi köpek çıkıyor. Kategoriler arasında mankenler ve arabalar var.. onlara da ben bayılıyorum :D Bu arada acaba sizin kendi seçtiğiniz fotoğraf duvar kağıdı olduğu için mi böyle saçmaladı bu sistem ? Eski cihazım Mi 8'di ama o zaman bu özellik yoktu.. Eu beta kaç kullanıyorsunuz ?

Üst Alt