Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Ozr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozgur
Cihazım
Mi Note 10 lite
Konular
7
Beyler linkler çok yavaş buradan daha hızlı indirebilirsiniz saygılar.. eu beta 9.8.29

wamad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
0
mi 9t 9.8.29'da da ertelenmiş. inşallah önümüzdeki hafta sıkıntı olmaz.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
yavaş, mavaş...ama yükledikten sonra herkes fark edecek ki, sistem güncelleme bu sefer tam olmuş...herşey çok hızlı açılıyor, yağ gibi akıyor, gerçek anlamda Lightning fast olmuş...batarya performanısı da iyi ise, tadından yenmeyecek bir güncellememiz olmuş olacak..haftaya MIUI11 ile çok şeyin bozulma ihtimaline karşın bu son MIUI10 güncellemesinde uzun bir müddet kalınır gibime geliyor

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hocam tam kuran var mı diye soracaktım seni gördüm hemen kuruyorum

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Okadar bu işlerin içindeyim çözemediğim birşey var , her güncelleme yaptığımda telefondaki en efsane ve en kullanışlı özellik olan HIZLI YANITLAR iptal oluyor , özellik var açık ama çalışmıyor , system dalvik cache 3 wipe yapıyorum her seferinde . Bunu benim gibi yaşayan varmı merak ediyorum ?

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
yavaş, mavaş...ama yükledikten sonra herkes fark edecek ki, sistem güncelleme bu sefer tam olmuş...herşey çok hızlı açılıyor, yağ gibi akıyor, gerçek anlamda Lightning fast olmuş...batarya performanısı da iyi ise, tadından yenmeyecek bir güncellememiz olmuş olacak..haftaya MIUI11 ile çok şeyin bozulma ihtimaline karşın bu son MIUI10 güncellemesinde uzun bir müddet kalınır gibime geliyor

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hocam nasıl batarya performansını denediniz mi?Halen tavsiye ediyormusunuz mi 6 da ROS bataryada bayağı iyi geçmeye değer mi?(Koçara hocam nasıl denediniz mi indiriyorum şu an 9.8.29)

Üst Alt