Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

lothrodelh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
loth
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Hocam biz ilk sizin gibi kurduğumuzda açılmadı telefon. Ama tekrar format data deyip kurduğumuzda açıldı telefon. Sizin de öyle yapmanız lazım.
Merhabalar,

Tekrar format data diyebilmem için öncelik ile telefonun fastboot'ta açılması gerekiyor, ne yazık ki verilen dosya içinde sanırsam fastboot olmadığı için telefon brick oldu.

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Merhabalar,

Tekrar format data diyebilmem için öncelik ile telefonun fastboot'ta açılması gerekiyor, ne yazık ki verilen dosya içinde sanırsam fastboot olmadığı için telefon brick oldu.

Hocam zenex e bi danışın bence.

KyhnVrgli41

****GALATASARAY****
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayhan
Cihazım
REDMİ K40 GMİNG
Meslek
GKK Sorumlusu
Konular
34
Hocam,

Cihazınız hangi model ?
Merhabalar,

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fbvirtue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi8se
Konular
3
merhaba. mi 8 se cihazıma önce 8.9.20 beta eu rom kurdum. aynı problemlerden dolayı bu sefer v10 eu stabil rom u kurdum yine sonuç aynı maalesef. sorunlar şu şekilde ;
1-otomatik ekran döndürme çalışmıyor
2-kilitli ekranda yukarı dogru açmaya calısırken parmağı kaydırdığımda ekrana önce ( ekran ses alıcı alanı örtmeyin) diye bir uyarı geliyor. kapatamıyorum bunu
3-adım sayar çalışmıyor. mi fit yükledim yine çalışmadı. seceneklerden mi fit i secsemde çalışmadı
4-kamerayı açıp sağa sola cevirdiğimizde takıla takıla gidiyor sanki akıcı değil tam olarak
şimdilik sorunlar bunlar. bu sorunlarla ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa memnun olurum

fbvirtue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi8se
Konular
3
merhaba. mi 8 se cihazıma önce 8.9.20 beta eu rom kurdum. aynı problemlerden dolayı bu sefer v10 eu stabil rom u kurdum yine sonuç aynı maalesef. sorunlar şu şekilde ;
1-otomatik ekran döndürme çalışmıyor
2-kilitli ekranda yukarı dogru açmaya calısırken parmağı kaydırdığımda ekrana önce ( ekran ses alıcı alanı örtmeyin) diye bir uyarı geliyor. kapatamıyorum bunu
3-adım sayar çalışmıyor. mi fit yükledim yine çalışmadı. seceneklerden mi fit i secsemde çalışmadı
4-kamerayı açıp sağa sola cevirdiğimizde takıla takıla gidiyor sanki akıcı değil tam olarak
şimdilik sorunlar bunlar. bu sorunlarla ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa memnun olurum
Tamam olayı çözdüm. Persist.img dosyasını twrp uzerinden kurunca düzeldi.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Eu stabil romda gps sorunu hala devam ediyor. Yeniden başlat deyince telefon açılmıyor. Uzun süre power butonuna basınca açılıyor. Eu stabildeki birkaç sorundan biri.

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Mi 6' da şarj konusunda gerçekten başarılı. 2 saat Mobile Legends ve 1 saat PUBG oynamama rağmen (ki bunlar işlemciyi gerçekten yoran oyunlar) 5 saat ekran süresi aldım, bi yarım saat daha alırdı.

Böyle yoğun kullanımda hiç 5 saat ekran süresi alamamıştım, ayrıca yüz kilidi de oldukça hızlı ve başarılı.

Şuana kadar kullandığım en iyi, stabil rom diyebilirim. Gönül rahatlığıyla kullababilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eu stabil mi yoksa eu beta mı kullanıyorsunuz bende mi 6 ya kurmayı düşünüyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aksiyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 5 Pro
Konular
5
Arkadaşlar merhaba
Rom güncelleme yaptıktan sonra cihazın ekran tanımlamaya başladı resimdeki yeşil alanlar dokunmatik çalışıyor beyaz alan çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
MIUI 10 EU Beta 8.10.11 Yayınlandı.

Konu İçeriği Güncellendi.
İndirme Kaynakları (1-2-3) Eklendi.
Eksik kalan İndirme Kaynakları gün içerisinde tamamlanacaktır.

İyi Forumlar.

Üst Alt