Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
aynen o yükleme aracından yüklenip açılıyor ardından tekrar açmayı denediğimde recovery açılıyor.Şimdi twrp üzerinden format data yapayım diyorum fakat tekrar yükleyemezsem ne olacak bilmiyorum korkuyorum valla
Hocam format data diyin sonra twrp den rebbot/recovery diyip twrp yi yeniden başlatın yoksa pc hafızayı görmez sonra rom dosyasını hafızaya atıp flashlayabilirsiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
ben eu beta yüklemek istiyorum cihazıma twrp den format data yaptıktan sonra bilgisayara bağladığımda cihazımı görürse bilgisayar tekrar twrp yükleyip eu betayı yükleyebilirim.Merak ettiğim şey şu format data yaptıktan sonra tekrar fastboot olarak cihazı açtığımda usb hata ayıklama aktif olacak mı olmayacak mı eğer usb hata ayıklama aktif olmaz ise twrp yükleyemem sanırım.Ne yapmam gerekiyor ?
Hocam şöyle yapın. Twrp yükleyin sonra twrp içinden Bağla+MTP etkinleştirden bilgisayara bağlayın. Romu telefona atın. Sonra MTP bağlantısını kesin. Twrp den 4 wipe işlemini yapın datayı işaretleme yine silmeyin. Romu kurun ve yeniden başlatın telefonu. Hesap bağlantılarını yapmadan kurun telefon açılsın. Sonra kapatın twrp modda açın. Twrp açılıyorsa format data yapıp temiz kurulum yaparsınız.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Hocam format data diyin sonra twrp den rebbot/recovery diyip twrp yi yeniden başlatın yoksa pc hafızayı görmez sonra rom dosyasını hafızaya atıp flashlayabilirsiniz

dediğiniz gibi yapıp şu an eu betayı flashlıyorum inşallah bi aksilik çıkmaz

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Gereklimi bilmiyorum ama 4 wipe yapmayıda unutmayın

yaptım onu.açılmasını bekliyorum mi logosu ekranındayım şuan ilk açılış biraz uzun sürüyor diye biliyorum.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam şöyle yapın. Twrp yükleyin sonra twrp içinden Bağla+MTP etkinleştirden bilgisayara bağlayın. Romu telefona atın. Sonra MTP bağlantısını kesin. Twrp den 4 wipe işlemini yapın datayı işaretleme yine silmeyin. Romu kurun ve yeniden başlatın telefonu. Hesap bağlantılarını yapmadan kurun telefon açılsın. Sonra kapatın twrp modda açın. Twrp açılıyorsa format data yapıp temiz kurulum yaparsınız.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet gerekliymiş teşekkürler hocam öğrenmiş oldum

miui playet

Tecrübeli Üye
Uzman Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
75
yaptım onu.açılmasını bekliyorum mi logosu ekranındayım şuan ilk açılış biraz uzun sürüyor diye biliyorum.
evet 10 dakika bulabiliyor

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Hocam o açılacakmı açılmayacakmı heyecanı kadar heycanlı bir an ben kendim için konuşayım yok

Osse-Saeros

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
10
Hocam o açılacakmı açılmayacakmı heyecanı kadar heycanlı bir an ben kendim için konuşayım yok

tamamdır yükleme başarılı cihaz açıldı yardımlarınız için çok teşekkür ederim allah razı olsun.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26

Adamın ömründen 3 ay gidiyor o ekranda. Sürekli rom kuran biri olsam 1 sene daha göremem.

Üst Alt