Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Arkadaşlar eu beta rom'u kurdum. kurulumdan sonra cache dalvik wipe seçeneği geldi onayladım. telefon boot ekranında kaldı yaklaşık 15 dkdır. android yazısının üzerindeki üç nokta sürekli ilerliyor ancak telefon hala açılmadı. ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Arkadaşlar eu beta rom'u kurdum. kurulumdan sonra cache dalvik wipe seçeneği geldi onayladım. telefon boot ekranında kaldı yaklaşık 15 dkdır. android yazısının üzerindeki üç nokta sürekli ilerliyor ancak telefon hala açılmadı. ne yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz?
Hangi romdan geldiniz? Datayi da silmeniz gerekebilir

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Hangi romdan geldiniz? Datayi da silmeniz gerekebilir

Hocam global beta 9.3.21'deydim. kilit bugün açıldı. twrp'yi yükledim. konudaki anlatıldığı gibi advanced wipe ile cache art dalvik data system sildim. hatta internal storage'ı da silerek sonrasında twrp üzerinden eu rom 9.3.21'i telefonun hafızasına attım. sonrasında rom'u kurdum. wipe seçeneğini onaylayıp yeniden başlattım. ancak söylediğim şekilde kaldı. tekrar kurdum rom'u. bu sefer kurulum sonrası sıfırlama seçeneğini de yapmadım. ancak hala aynı ekranda

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Bende yazılanlardan sonra deneyeyim dedim.Stabilden betaya kayıpsız güncelleyici üzerinden geçebildim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Hocam global beta 9.3.21'deydim. kilit bugün açıldı. twrp'yi yükledim. konudaki anlatıldığı gibi advanced wipe ile cache art dalvik data system sildim. hatta internal storage'ı da silerek sonrasında twrp üzerinden eu rom 9.3.21'i telefonun hafızasına attım. sonrasında rom'u kurdum. wipe seçeneğini onaylayıp yeniden başlattım. ancak söylediğim şekilde kaldı. tekrar kurdum rom'u. bu sefer kurulum sonrası sıfırlama seçeneğini de yapmadım. ancak hala aynı ekranda
Format data yapın. Wipeların hepsini tekrar yapıp deneyin

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
öncelikle şifren doğru olduğunu web den kotrol et.. sorun yok ise...
akabine yükleme işini yeniden başlat.. bu arada... ekran ı olabildiğince güzel sil.. bazı camlar kirlenme ile hassasiyetleri gittiği gibi, kirli olduğunda alakasız bir şekilde ekran hareketi algılaması yapar

aktivasyon işlemi esnasında sim de yeterli ücret olsun... genelde sms oluyor bu aktivasyonlar.

cihazı daha önce bunu kapatmayınca olur böyle sorunlar.. ben çok ödedim... halende unutup ödemeye devam ediyorum sms ücreti maalesef

bu arada rom u nerden yükledin ? fastboot ile custom mı, kendi recovery si mi ?

BL açık olup olmaması ????

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
TWRP ilk kurulumda hafızayı 0 görüyor ondan kaynaklanıyor olabilir mi acaba

falid

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Falid
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Bende twrp dahili hafızayı doğru şekilde gösteriyordu. Format data seçeneğini de denedim ancak telefon açılmadı bir türlü. Şimdi fastboot yöntemi ile yeniden global betaya geçtim ve sorunsuz açıldı. Akşam tekrardan twrp yi kurup en başından deneyeceğim. Burada yazılanlara dikkat ederek yaptım ama özellikle dikkat etmem gereken bi yer varsa söyleyebilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi eu'da belirtildiği gibi yapıp system i wipe etmeyeceğim bu sefer akşam denerken. Bir sakıncası olur mu?

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Bende twrp dahili hafızayı doğru şekilde gösteriyordu. Format data seçeneğini de denedim ancak telefon açılmadı bir türlü. Şimdi fastboot yöntemi ile yeniden global betaya geçtim ve sorunsuz açıldı. Akşam tekrardan twrp yi kurup en başından deneyeceğim. Burada yazılanlara dikkat ederek yaptım ama özellikle dikkat etmem gereken bi yer varsa söyleyebilir misiniz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi eu'da belirtildiği gibi yapıp system i wipe etmeyeceğim bu sefer akşam denerken. Bir sakıncası olur mu?
Hocam wipe cache, cache dalvik, data, System yapıp yarım saat bekleyin. Açılması lazım.

Üst Alt