Güncelleme MIUI 10 - [8.9.20] Global Beta ROM Güncellemesi

sukarakila

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ileri
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Arkadaşlar telefonunda GPS çalışmama sorunu yaşayan var mı yeni güncellemeyle çalışmıyor.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
miui10 stabil sürüm suan konunun ilk mesajındaki 1. parti cihazlara geldi. 2. parti cihazlar için henüz belli bir tarih yok ama birkaç hafta içerisinde gelecektir. miui9 stabil sürümde iseniz beklemede kalın.
Merhaba hocam size sormak istiyorum.M9 9.6.3.0 kararlı rom dayım..Redmi note 4 Global cihazım M10 8.9.20 Beta ya geçsem Kararlı çıktığında tekrar kararlıya geçmek için sanırım Bl acılacak ve birkaç işlem yapılacak.Sorum:,
1.Kararlıya Günceleme kısmımda Beta dan geçebilirmiyim?
2.Sürekli Beta da kalmanın bie sakıncası var mı?
3.Beta sürümler süreç olarak ne kadar devam eder...
Bu konda bilgi verirseniz sevinirim..

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhaba hocam size sormak istiyorum.M9 9.6.3.0 kararlı rom dayım..Redmi note 4 Global cihazım M10 8.9.20 Beta ya geçsem Kararlı çıktığında tekrar kararlıya geçmek için sanırım Bl acılacak ve birkaç işlem yapılacak.Sorum:,
1.Kararlıya Günceleme kısmımda Beta dan geçebilirmiyim?
2.Sürekli Beta da kalmanın bie sakıncası var mı?
3.Beta sürümler süreç olarak ne kadar devam eder...
Bu konda bilgi verirseniz sevinirim..
Hocam tabi dilerseniz beta roma direk güncelleyici üzerinden geçebilirsiniz ancak tekrar kararlı roma geçecekseniz yakın zamanda zaten kararlı güncellemesi gelecektir. Ben beklemenizi öneririm. Beta roma geçerseniz yine güncelleyici üzerinden kararlı roma geçebilirsiniz ancak her seferinde verileriniz silinir. Her seferinde Yedek almanız gerekir. Beta romda kalmanızda bir sakınca yoktur ancak adı üstünde BETA yani yeniliklerin üzerinde denendiği sürüm hataların olması muhtemel sürüm. Ama haftalık olarak gönderilen geribildirimlerle görülen hatalar düzeltilmekte. Son olarak ta Xiaomi cihazınıza destek sundukça Beta ve kararlı güncellemeler gelmeye devam eder. clap~~

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Hocam tabi dilerseniz beta roma direk güncelleyici üzerinden geçebilirsiniz ancak tekrar kararlı roma geçecekseniz yakın zamanda zaten kararlı güncellemesi gelecektir. Ben beklemenizi öneririm. Beta roma geçerseniz yine güncelleyici üzerinden kararlı roma geçebilirsiniz ancak her seferinde verileriniz silinir. Her seferinde Yedek almanız gerekir. Beta romda kalmanızda bir sakınca yoktur ancak adı üstünde BETA yani yeniliklerin üzerinde denendiği sürüm hataların olması muhtemel sürüm. Ama haftalık olarak gönderilen geribildirimlerle görülen hatalar düzeltilmekte. Son olarak ta Xiaomi cihazınıza destek sundukça Beta ve kararlı güncellemeler gelmeye devam eder. clap~~
Anladım çok teşekkür ederim..Malum İOS tan geçince yavaş yavaş Android'e alışma turları diyeyim..:)

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Anladım çok teşekkür ederim..Malum İOS tan geçince yavaş yavaş Android'e alışma turları diyeyim..:)
Rica ederim hocam hiç problem yok alışma turlarında ve her süreçte buradayız clap~~

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
closed beta güncellemesı yarın olacakmıydı?

burakergin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi 5
Konular
11
Mi6 cihazımda stable den beta ya geçiş yaptım. Sim etkinleştirilemedi hatası alıyordum 2 sim de etkin. Whatsapp ta 1 kişi mesaj atmışsa 1, 3 kişi atmışsa 3 yazıyor. Stable deki gibi 2 şer 2şer yazmıyor. Şimdilik gözlemlediklerim bunlar.

Mammedoffs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Seymur
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
İyi Günler arkadaşlar, ben Miui 10 Global Kararlıdan Miui 10 Global Betaya Telefonun kendi Güncelleme paketi seç bölümünden geçmeye çalışıyorum ama bu hatayla karşılaşıyorum sizce sorun nedir ? BL kilidi kapalı bende ve açmak için başvuru yaptım fakat 360 saatden sonra geri dönüş yapacaklar.. Yorumları okudum Arkadaşların bazıları BL kilidini açmadan direk Telefonun kendi güncelleyicisinden geçebilirsiniz demişler o yüzden sordum..

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-10-09-04-50-12-053_com.android.updater.png
    Screenshot_2018-10-09-04-50-12-053_com.android.updater.png
    246,2 KB · Görüntüleme: 28

burakergin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi 5
Konular
11
Aynısı bende de oldu siteden yeniden indirip tekrar telefonun hafızaya attım düzeldi

Üst Alt