Güncelleme MIUI 10 - [8.9.20] Global Beta ROM Güncellemesi

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Hocam daha önceki yaptığınız işlem sanırım güncelleme paketini seç diyerek kararlı romdan betaya geçmişsinizdir. Bu işlemde tüm veriler silinir ve zaten güncelleme sırasında bu uyarıyı verir. Şimdi siz betada olduğuz için OTA üzerinden gelecek olan güncellemeyi yükle dediğinizde herhangi bir veriniz silinmez ancak tel kapanıp Twrp ye girer güncellemenin full sürümünü indirmenizi ister cihazı yeniden açıp güncelleyiciden yeniden güncellemeyi indirip yeniden başlat dediğinizde twrp açılır yükleme biter cihaz yeniden başlar twrp silinmiş olur.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anladım tamda sizin dediğiniz gibi oldu.
Şimdi güncelle dediğimde twrp ye girecek tekrar reboot yapıp tekrar güncelle diyeceğim yüklemeyi yapacak. Twpr den açılacak ama bu sefer yükleme yapacak ama twrp gidecek bilgileri silinmeyecek.
Umarım doğru anlamışımdır. :)
Yardımınız için teşekkürler.

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Global kararlidan global betaya gecmek icin bootloader kilidinin acik olmasina gerek yok hocam..mi flash tool ile beta rom yuklenir

Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
Miui10-da hala gcam çalışmıyor mu? Lütfen yardimci olabilirmisiniz bana MIUI 10 geçmek istiyorum ama gcam çalışırmış calişmazmi onu bilemiyorum
Telefonum redmi note 4 mido lütfen bilen hocalarim bana bir yol gesderirseniz minnettar olur

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Miui10-da hala gcam çalışmıyor mu? Lütfen yardimci olabilirmisiniz bana MIUI 10 geçmek istiyorum ama gcam çalışırmış calişmazmi onu bilemiyorum
Telefonum redmi note 4 mido lütfen bilen hocalarim bana bir yol gesderirseniz minnettar olur
miui10 google camera bu konuya bir gözatın hocam mi5 ve mi6 cihazlarda denendi çalışıyor bu ayarlarda deneyin

Umutkeser

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi6
Konular
3
Telefona sürekli yedeği alıyor MIUI cloda ama ondan tekrar tlyuklemezmi silinse ne olur PC ye de yedekli yemiyorum adam gibi bir türlü bağlanmadı android suid ten nasıl yedeklerin ?
evet hocam güncelleyici üzerinden güncelleme paketini seç diyerek geçebilirsiniz. tüm verileriniz silinecektir. yedek almayı unutmayın
Mi6 Global Kararlı:

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Telefona sürekli yedeği alıyor MIUI cloda ama ondan tekrar tlyuklemezmi silinse ne olur PC ye de yedekli yemiyorum adam gibi bir türlü bağlanmadı android suid ten nasıl yedeklerin ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam mi cloud sadece uygulamalarınızı, sistem ayarlarınızı ve sayfa düzeninizi, kişilerinizi ve galeri senkronizasyonu açmışsanız galerinizi yedekler geri yükleyebilirsiniz ancak uygulama verilerinizi ve kişisel dosyalarınızı yedeklemez bunun için usb ile pc ye bağlayıp cihazı MTP olarak bağlayıp dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz

Üst Alt