Rom Miui 10 8.7.26 Global Beta Güncellemesi

seyithan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
seyithan
Cihazım
Mi max 2
Konular
1
Arkadaşlar Miui 10 Beta da sizde de oyunlardan ve uygulamalardan atma var mı? 8.7.26 sürümündeyim ama bir önceki sürüm 8.7.19 da da vardı bende bu durum. Varsa da çözebilen var mı acaba? Yoksa bu hata ileriki sürümlerde düzeltilebilir mi sizce?

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mami1992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Kuran Arkadaşlar Telefonun ısınma peroblemi ve hızlı şarz bitirme olayıyla karşılaştılarmı.
Ben bundan önce mıuı xiaomi eu 8.7.19 u kurmuştum telefon çok ısınıyor ve çok hızlı şarz bitiriyordu. Bende mıuı xiaomi eu 9.5.8.0 geri döndüm
bu skıntıların hiç birini yaşamıyorum ama 8.7.26 yı da kurmak istiyorum sizce ?
Kuran Arkadaşlar Telefonun ısınma peroblemi ve hızlı şarz bitirme olayıyla karşılaştılarmı.
Ben bundan önce mıuı xiaomi eu 8.7.19 u kurmuştum telefon çok ısınıyor ve çok hızlı şarz bitiriyordu. Bende mıuı xiaomi eu 9.5.8.0 geri döndüm
bu skıntıların hiç birini yaşamıyorum ama 8.7.26 yı da kurmak istiyorum sizce ?
Xiaomi eu rom çok kötü gerçekten ben de aynı problemleri yaşadım.ona da sırf yüz tanıma ve full screen display için geçmiştim.yüz tanıma global betada yok maalesef.bence yapmalılar

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Xiaomi eu rom çok kötü gerçekten ben de aynı problemleri yaşadım.ona da sırf yüz tanıma ve full screen display için geçmiştim.yüz tanıma global betada yok maalesef.bence yapmalılar
mobildeyim cihazınızı görmüyorum ancak benim telefona yüz tanıma geldi bu sürümde. Redmi note 5 pro

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Mi 5s kullananlara tek tavsiyem Oreo gelene kadar kesinlikle bekleyin. Hevesi olanlar denesin ancak arayüzden başka bir değişim elde edemeyecekler. Global Stabil'de kalmanız daha yararlı olacaktır.

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
bende geçtim ama sosyal medyada bile telefon ısınıyor kararlı sürümde bu yoktu (mi6)

mami1992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
mobildeyim cihazınızı görmüyorum ancak benim telefona yüz tanıma geldi bu sürümde. Redmi note 5 pro
yanlış anladınız ben sırf yüz tanıma ve full screen için eu roma geçmiştim yalnız geçtiğime geçeceğime pişman oldum onun nedeni de pilin inanılmaz ısınmasıydı.o yüzden tekrar global stabil 9.5.8.0 a geçiş yaptım.Global stabil romda veya global beta miui 10 da yüz tanıma özelliği maalesef yok.Ne zaman geleceği konusunda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? miui 10 Gloabal stabil rom ne zaman gelecek bir de ?

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
yanlış anladınız ben sırf yüz tanıma ve full screen için eu roma geçmiştim yalnız geçtiğime geçeceğime pişman oldum onun nedeni de pilin inanılmaz ısınmasıydı.o yüzden tekrar global stabil 9.5.8.0 a geçiş yaptım.Global stabil romda veya global beta miui 10 da yüz tanıma özelliği maalesef yok.Ne zaman geleceği konusunda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? miui 10 Gloabal stabil rom ne zaman gelecek bir de ?
Geçişler kapali gibi bisiyler dönüyordu

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Miui10 dan bir alt surume

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Doğrudur, ben orijinal romlardan başka kullanmadım şimdiye kadar, belki denerim ilerde ama sanmıyorum pek şu anki global betadan da çok memnunum. Sadece kamera iki kez baglanilamiyor hatası verdi. Çıkıp tekrar girince düzeldi. Benim şu an 8 7.26 global beta rom, yüz tanıma var. Global stabilde en erken Ağustos ortası gelir.

Üst Alt