Haber MIUI 10.3.1 GCam Yükleme Rehberi Yakında

'AnKeBuT

Cooder
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
VETERİNER HEKİM
Konular
26
Tmm işte ustam eu da demişsiniz bize yükleme dosyalarını verseniz bizde istifade etsek gcam için magisk yükledim ama 1 aydır gcam yukleyemedim

Şimdi şöyle bir durum var hocam. İlk olarak eu stabilde denemiştim 3 gün denedim sorun çıkmadı. Attığım görseller de eu roma ait zaten. Dünden beridir de mi-room da deniyorum bugün şöyle bir sıkıntı çıktı. Sıkıntısız çalışan apklar (birden fazla uygun apk var) bugün ön kamerada çekim yapmamaya başladı. Test amaçlı tekrar eu rom yükleyip deneme yaptım onda da aynı sorun var. Miuiproda deneyen arkadaşa sordum onda da bugün aynı problem çıkmış. Kaynağını henüz bilmiyorum ama bulmaya çalışıyorum. O yüzden paylaşımı yapmam pek sağlıklı olmaz şu durumda. Derseniz ki sen dosyaları ve camera2 apiyi nasıl aktif edeceğimizi anlat biz apk buluruz. O zaman konuyu açarım sorun değil.

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Bu konuyla ilgili bi aciklama yapmadiniz hocam link yapilis falan ???

rahmiguner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rahmi
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
merhabalar geniş açı lens veya her ikisi ile manuel video çekimi mümkün mü? diyafram, iso, beyaz ayarı gibi. önceki telefonum lg g4 te develeoper ların hazırladığı camera app'i ile bunları yapabiliyordum. mi note 3'te filmic pro'yu denediğimde bir çok özelliği çalıştıramadım

Üst Alt