Haber MIUI 10.3.1 GCam Yükleme Rehberi Yakında

tincebiz

AnKeBuT
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tunahan
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Priv Lab
Selamün aleyküm dostlar. Sizlere güzel bir haberim var. Bölümde bakındım henüz çözebilen olmamış sanırım. Biraz uğraş sonucu 10.3.1 stabil sürümde gcam çalıştırmayı başardım. Geçen gün forumda görmüştüm çalıştıramıyoruz diyenler vardı. Farklı romlarda test edip detaylı bir paylaşım yapacağım yakında inşAllah.

Şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum her ihtimale karşı tüm özellikleri test ediyorum. Denememi istediğiniz rom varsa yorum olarak belirtirseniz sevinirim...

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Veli
Cihazım
Mi 8 Lite
Hocam bu rootsuz gcam'mı tam anlayamadım ? Acaba mi 8 Lite da sorunsuz çalışır mı aynı sürüme sahibiz

teoznar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
teoman
Cihazım
mi2s
Selamün aleyküm dostlar. Sizlere güzel bir haberim var. Bölümde bakındım henüz çözebilen olmamış sanırım. Biraz uğraş sonucu 10.3.1 stabil sürümde gcam çalıştırmayı başardım. Geçen gün forumda görmüştüm çalıştıramıyoruz diyenler vardı. Farklı romlarda test edip detaylı bir paylaşım yapacağım yakında inşAllah.

Şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum her ihtimale karşı tüm özellikleri test ediyorum. Denememi istediğiniz rom varsa yorum olarak belirtirseniz sevinirim...
Ağır çekim video çalışıyor mu?

tincebiz

AnKeBuT
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tunahan
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Priv Lab
Ağır çekim video çalışıyor mu?
Sorunun cevabını bende bekliyorum
1080pxl 120fps sorunsuz bir şekilde slow motion videolar çekebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece gcam ayarlarından fps değerini ayarlamak. Yakında paylaşımı yapacağım ve tüm ayrıntıları tek tek yazacağım. Farklı custom romlarda deneme aşamasındayım. Fırsat buldukça farklı romlarda denemeye çalışıyorum.

Son düzenleme:

tincebiz

AnKeBuT
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tunahan
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Priv Lab
Bunlar da ön kamera portre modu, arka kamera normal odak çekim ve slow motion örnekleri...

ykpnlc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Takipdeyiz hocam iyi çalışmalar.

Üst Alt