İpucu Miroom Stabil Şiddetle tavsiye

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
hocam kurdum report dedım an twrp ye atıyor bu ne yapmam lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam yukledım ama bu report dedıman benı twrp ye atıyor mı note 10 cıhazım
Format data yap sonra 4 wipe

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
Format data yap sonra 4 wipe
hepsını yaptım logoda suan cıhaz acılcak ınsallah buna twrp ve magısk hangısını atmam lazım pekala mn pym yazıyor logoda yuklenıyor ınsallah

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
hepsını yaptım logoda suan cıhaz acılcak ınsallah buna twrp ve magısk hangısını atmam lazım pekala mn pym yazıyor logoda yuklenıyor ınsallah
Miroom yükle magisk dahil geliyor

sporty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mı note 10
Konular
1
Arkadaşlar bir türlü mi rom atamadım. global stabil var rom olarak.zipli dosyayı telefona atıyorum.sonra twrp kuruyorum bu sayfada tek tuşla twrp olan .sonra twrp den advance wipe 4 tane tıklayıp wipe yapıyorum .sonra install bölümüne geçip zipli dosyayı kur diyorum kuruluyor .sonra reboot system diyorum . dönüp dolaşıp twrp geliyor yeni rom açılmıyor .acilmayinca wipe yaptım .bu seferde no os diyor hiçbir rom olmamış gibi eski Rom da gitmiş oluyor.bu seferde mi flash ile sıfırdan rom kurmak zorunda kalıyorum .4-5 kez denedim nerdeyse kafayı yemek üzereyim.bu arada bootloader kilidi acik

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Arkadaşlar bir türlü mi rom atamadım. global stabil var rom olarak.zipli dosyayı telefona atıyorum.sonra twrp kuruyorum bu sayfada tek tuşla twrp olan .sonra twrp den advance wipe 4 tane tıklayıp wipe yapıyorum .sonra install bölümüne geçip zipli dosyayı kur diyorum kuruluyor .sonra reboot system diyorum . dönüp dolaşıp twrp geliyor yeni rom açılmıyor .acilmayinca wipe yaptım .bu seferde no os diyor hiçbir rom olmamış gibi eski Rom da gitmiş oluyor.bu seferde mi flash ile sıfırdan rom kurmak zorunda kalıyorum .4-5 kez denedim nerdeyse kafayı yemek üzereyim.bu arada bootloader kilidi acik
Format data ile kur düzelir

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Format data yi rom yukledikten sonramı yapacam sana zahmet adım adım yazsan bir yardım etsen .
Önce. Wıpe yerınde format data yapacaksın recovery acacaksın ardından rom u telefona atıp flashlayacaksın. Hafıza silinir bılgın olsun

Üst Alt