Ana Başlık MiRoom Projesi Durduruldu

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Herkese merhaba arkadaşlar!

MiRoom Portal projesi iki yıldan uzun süredir varlığını sürdürdü ve bu süre zarfında sadece Xiaomi ve MIUI hayranları için sık ziyaret edilen bir site değil, aynı zamanda benim için ikinci ev oldu. Burada 2000'den fazla farklı haber, makale, talimat, dosya ve daha fazlası yayınlandı. Portalın çoğu kullanıcısı için ana kaynağın, sadece Rusya'da değil, dünyanın diğer ülkelerinde de en popüler özel MIUI'den biri olduğu ortaya çıkan ücretsiz MIUI MiRoom ürün yazılımı olduğu bir sır değil. Ve tüm bunlar paha biçilmez desteğiniz sayesinde!

Ancak ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona eriyor ve bu haftadan itibaren MIUI MiRoom ürün yazılımının gelişimi duruyor. Birçoğu bu kararın nedeninin bir takım kavga, takımda anlaşmazlık, kaynak veya beyin eksikliği olduğunu, ancak hayır olduğunu bulabilir. Aslında, bu yazılımların geliştiricisi olarak uzun süredir kabul edilen ve büyük zorluklarla benimsendiğim kişisel kararım. Ana nedenlerden biri, sürekli son tarih modu ve Çinli geliştiricilerin güncellemelerinin öngörülemezliği: genellikle güncellemelerle ilgili çeşitli zorlukları çözmek ve vaat edilen tarihte serbest bırakmak için hafta sonları da dahil olmak üzere sabaha kadar oturmak zorunda kaldım. Bu nedenle, kişisel yaşam sürekli ikinci sıradaydı ve herhangi bir plan yapmak mümkün değildi. Ayrıca MIUI MiRoom'un, geliştirici olarak katıldığım bellenim içeren ilk projeden çok uzak olduğunu da belirtmiştim, bu nedenle, bu tür faaliyetlerin toplam 7 yılı boyunca, bu herkese verilebilir. Bu bağlamda, mesleğimi değiştirmeye karar verdim.

Sınırsız desteğinizin yanı sıra her zaman MiRoom'da bulunduğumuz ve kaldığımız için herkese en derin şükranlarımı sunmak istiyorum! Birlikte bir ekip haline geldiğimiz yazılımın geliştirilmesine yardımcı olan herkese daha fazla teşekkür ederiz. Ve elbette, MiRoom mağaza zincirinin yönetimine özel bir şükran duyuyorum, bu da bana tüm projeyi geliştirme ve sunma fırsatı verdi!

Ve son olarak, daha az önemli bir haber yok! Bellenim eksikliğine rağmen, MiRoom portalı farklı yönlerde gelişmeye devam edecek, sizi haberler, faydalı makaleler, dosyalar ile memnun edecektir. Gelecekte MiRoom portalında görmek istedikleriniz hakkında fikir paylaştığınızdan emin olun.

Tüm başarı ve iyilik! İnternette tekrar görüşmek üzere!

Son düzenleme:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Herkese merhaba arkadaşlar!

MiRum Portal projesi iki yıldan uzun süredir varlığını sürdürdü ve bu süre zarfında sadece Xiaomi ve MIUI hayranları için sık ziyaret edilen bir site değil, aynı zamanda benim için ikinci ev oldu. Burada 2000'den fazla farklı haber, makale, talimat, dosya ve daha fazlası yayınlandı. Portalın çoğu kullanıcısı için ana kaynağın, sadece Rusya'da değil, dünyanın diğer ülkelerinde de en popüler özel MIUI'den biri olduğu ortaya çıkan ücretsiz MIUI MiRoom ürün yazılımı olduğu bir sır değil. Ve tüm bunlar paha biçilmez desteğiniz sayesinde!

Ancak ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona eriyor ve bu haftadan beri MIUI MiRoom ürün yazılımının gelişimi duruyor. Birçoğu bu kararın nedeninin bir takım kavga, takımda anlaşmazlık, kaynak veya beyin eksikliği olduğunu, ancak hayır olduğunu bulabilir. Aslında, bu yazılımların geliştiricisi olarak uzun süredir kabul edilen ve büyük zorluklarla benimsendiğim kişisel kararım. Ana nedenlerden biri, sürekli son tarih modu ve Çinli geliştiricilerin güncellemelerinin öngörülemezliği: genellikle güncellemelerle ilgili çeşitli zorlukları çözmek ve vaat edilen tarihte serbest bırakmak için hafta sonları da dahil olmak üzere sabaha kadar oturmak zorunda kaldım. Bu nedenle, kişisel yaşam sürekli ikinci sıradaydı ve herhangi bir plan yapmak mümkün değildi. Ayrıca MIUI MiRoom'un, geliştirici olarak katıldığım bellenim içeren ilk projeden çok uzak olduğunu da belirtmiştim, bu nedenle, bu tür faaliyetlerin toplam 7 yılı boyunca, bu herkese verilebilir. Bu bağlamda, mesleğimi değiştirmeye karar verdim.

Sınırsız desteğinizin yanı sıra her zaman MiRoom'da bulunduğumuz ve kaldığımız için herkese en derin şükranlarımı sunmak istiyorum! Birlikte bir ekip haline geldiğimiz yazılımın geliştirilmesine yardımcı olan herkese daha fazla teşekkür ederiz. Ve elbette, MiRoom mağaza zincirinin yönetimine özel bir şükran duyuyorum, bu da bana tüm projeyi geliştirme ve sunma fırsatı verdi!

Ve son olarak, daha az önemli bir haber yok! Bellenim eksikliğine rağmen, MiRoom portalı farklı yönlerde gelişmeye devam edecek, sizi haberler, faydalı makaleler, dosyalar ile memnun edecektir. Gelecekte MiRoom portalında görmek istedikleriniz hakkında fikir paylaştığınızdan emin olun.

Tüm başarı ve iyilik! İnternette tekrar görüşmek üzere!
Üzücü:( ama haklı gerçekten

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Tam da geçmeyi planlarken son bulması beni bulur hep zaten facepalm~~

erenplt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
Resmi note 7
Konular
11
miroom mıuı 12 stabil bekliyoduk ne güzel eudan çok daha iyi idi özelleştirmesi vs vs yazık oldu inşallah geri dönerler

Üst Alt