MiMax Hangi Rom Kullanıyorsunuz

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Bu rom zaten twrp ile yükleniyor. Resmi rom değil.Xiaomi.eu romu.Root yok.Supersu flashlayınca root oluyor.Gayet stabil bir rom.
Hocam vaktini alıyorum ama bu rom china developer diye mi geçiyor. Ben de indireceğim de ondan soruyorum

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Hocam vaktini alıyorum ama bu rom china developer diye mi geçiyor. Ben de indireceğim de ondan soruyorum
İşte linki

Tabi cihazınız mı max ise mı max pro ise bu olmaz.

Son düzenleme:

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
İşte linki
Eyvallah hocam sağolasın. Hemen başladim indirmeye. Yaa global romda twrp kalıcı olmuyor bu sebeple root olmuyir. Sinir olmustum :)

gazel_cengiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Mİ Max Prime
Konular
1
Herkese merhaba telefonu alalı iki gün oldu gayet hoşuma gitti. Farklı rom denemek istiyorum fakat sebebi sadece 3G görüntülü görüşme yapmak için. Bu şekilde görüntülü görüşme yapılabilen hazır rom var mı acaba. yada biraz daha uzman arkadaşlara sormak istediğim, görüntülü aramayı destekleyen bi çevirici(dialer,phone) apk sini roma portlayıp kurulum yaparsak çalışırmı. Saf android görüntülü görüşmeyi destekliyor birçok replika cihazda bile var. XİAomi gibi firmalar sadece samsungun lisansı nedeniyle bu özelliği kaldırıyorlar diye düşünüyorum. yabancı forumlara da baktım pek birşey anlamadım JİO die bişey çıkıp duruyor sürekli video görüşmesi yapıyorlar ama anlamadım şebeke üzerinden mi yoksa mobil veriyimi kullanıyorlar. Yardımcı olabilecek olan var mı?

guyulmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ggg UUU
Cihazım
Xperia Z
Konular
1
görüntülü konuşma patenti samsung'daymış galiba. Yani yapamazsınız. whatsapp ile internet üzerinden görüşebilirsiniz.

gazel_cengiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cengiz
Cihazım
Mİ Max Prime
Konular
1
Cevap için teşekkür ederim. Bu telefondan önce perlika S4 kullandım 2 tane icinde MTK 6572 işlemci vardı bu telden önce zopo zp980+ vardı bozulunca bunu aldım ondada görüntülü arama vardı. Eşimden discovery 2 var ondada var görüntülü görüşme. Zopo ve discovery Dr MTK 6592 işlemci var. Qube Talk 9x tabletimde de var. Yani yazılım olarak engelleniyor diye tahmin ediyorum. Forumda yeniyim, bu tür forumlara da pek fazla girmedigim için bilmiyorum. Android Geliştirici arkadaşlar varsa bence çözebiliriz bu konuyu

Üst Alt