MiMax Hangi Rom Kullanıyorsunuz

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Mi max kullanıcı arkadaşlar. Kimler hangi romu kullanıyor bakalım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

msstss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Mİ MAX
Konular
12
Çok denedim ama olmuyor MIUI romlarda çok fazla hata ve eksik olduğu için kullanmıyorum. En son Android N 7.2.9 sürümü çıkardılar düşünün normalde olan bir özelliği olan ekranı bölerek kullanmayı geliştirip sunacaklarına tam aksine direk kaldırdılar. En basitinden iki örnek göstereceğim üst barın ufak olması ve alttaki tuş ışıklarının düşük olması bunlar diğer romlarda özelleştirilebiliyor. Donanım yönünden memnun kaldımda yazılım yönünden hiç memnun kalmadım. Şuan LineageOS abanlı rom kullanıyorum özellik, şarj ve bellek kullanım yönünden MIUI romdan çok daha başarılı.

nanelimon2048

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi TIĞLI
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Denizci
Konular
38
Çok denedim ama olmuyor MIUI romlarda çok fazla hata ve eksik olduğu için kullanmıyorum. En son Android N 7.2.9 sürümü çıkardılar düşünün normalde olan bir özelliği olan ekranı bölerek kullanmayı geliştirip sunacaklarına tam aksine direk kaldırdılar. En basitinden iki örnek göstereceğim üst barın ufak olması ve alttaki tuş ışıklarının düşük olması bunlar diğer romlarda özelleştirilebiliyor. Donanım yönünden memnun kaldımda yazılım yönünden hiç memnun kalmadım. Şuan LineageOS abanlı rom kullanıyorum özellik, şarj ve bellek kullanım yönünden MIUI romdan çok daha başarılı.
Hocam o rom tamamen türkçemi ve bi kusuru hatası var mı peki

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Şu anda bu romdayım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Şahsi görüşüm mi yazılımların üstüne tanımam.Görsellik 10 numara.İşlevsellik 10 numara.Bu cihazları özel yapan zaten yazılımları.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Hocam aynen mi romları süper. Bir de bu romunda twrp ve root var mı. Hani global romlara twrp yüklenemiyordu da ondan soruyorum.
Bu rom zaten twrp ile yükleniyor. Resmi rom değil.Xiaomi.eu romu.Root yok.Supersu flashlayınca root oluyor.Gayet stabil bir rom.

Üst Alt