Sohbet Millenicom mu? Netspeed mi?

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Turknet kullanıyorum 5 aydır fakat son 4 gündür internetim yok.TürkNet'e destek kaydı açmama rağmen bir türlü ciddi anlamda çözüm üretilmedi.Ailem daha fazla internetsizliğe dayanamıyor.Sizce Millenicom mu? Netspeed mi?

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Değişen bir şey olacağını zannetmiyorum. Her üç firma da turktelekom altyapısını kullanıyor ve arıza durumunda aboneleri aynı sıkıntıyı yaşıyor. Yine de içlerinde en iyisi Turknet diyebilirim. Bir iki gün daha bekleyin derim. Çözüm üretmeleri altyapı durumunuza göre bazen bir haftayı bulabiliyor.

TuncayM

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
4
Netspeed en az şikayet alan en iyi performans seçilmiş türkiyede bazı araştırmalara göre. Aöa sıkıntı şu ki kullanıcı sayısı az tam doğrumudur bilmem.

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
2 aydır netspeed deyim sıfır sıkıntı 75 MB doya doya kullanıyorum

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Netspeed yeni bir firma. Ben size millenicom öneririm.

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Netspeed tavsiye ederim.Kullanıyorum memnunum.

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Netspeed milleniye göre daha çok olumlu dönüşe sahip bir degerlendirin derim

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Turknet kullanıyorum 5 aydır fakat son 4 gündür internetim yok.TürkNet'e destek kaydı açmama rağmen bir türlü ciddi anlamda çözüm üretilmedi.Ailem daha fazla internetsizliğe dayanamıyor.Sizce Millenicom mu? Netspeed mi?
Koçara hocama katılıyorum. Altyapı telekom olduktan sonra değişen birşey olmuyor ve Türknet en iyisi bence

abdurrahimturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
2
2 Yılı aşkın Millenicom abonesiyim 1 kere daha arıza vermedi.
Taahhütüm bitince bana güzel de indirim yaptılar sağolsunlar.
Şimdi 50 megabit interneti 65 liraya alıyorum ve ne hız düşmesi var ne de takılması...

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Koçara hocama katılıyorum. Altyapı telekom olduktan sonra değişen birşey olmuyor ve Türknet en iyisi bence
Alt yapı telekom olduktan sonra değişen bir şey olmuyorsa hepsi aynıdır.Turknet en iyi değildir :P Aynı alt yapıda eskiden Doping adıyla Milenicomdan hizmet alıyordum her Allahın günü internetimde kopmalar yavaşlamalar yaşıyordum.Superonline de 2 yıl kullandım 2 yıl boyunca 3-4 kez sıkıntı yaşadım onda da arayıp düzelttiler.Dopingi arıyorum internet tamam beyfendi bakıyoruz diyorlar bişey yapıyor internet geliyor 3-4 saat sonra internet kopuyor tekrar arıyorum bu böyle devam etti.Maximum 2 ay boyunca stabil internetim vardı evde.Tabiiki kablolarla alakalı bir sıkıntı var mı yok mu onu kontrol ettiler ancak yine kesildi yine kesildi.Kaç kere modem değistik kablo değiştik ama durum değişmemişti.Neyseki Superonline geçince 2 yıl rahat rahat kullandım.Sıkıntı olduğunda aradım anında düzelttiler.Ama fiyatların artması ve taahütün de bitmesiyle Netspeed e geçtim 2 gün üst üste internet koptu geri geldi onun dışında 3 aydır sıkıntı yok kullanıyorum.

Alt yapı aynı olsada değişen şeyler oluyor hocam.Bence Alo deyince bir insana derdinizi anlatabileceğiniz İSS yi seçin.

Tabi şimdi herkes memnunmuş milenicomdan galiba kaliteleri arttı eski doping gibi değiller.

Netspeed daha amatör bir İss ama cana yakın adamlar facebooktan mesaj attığınızda bile geri dönüş sağlıyorlar :) Tavsiye ediyorum.

Üst Alt