Uygulama Migrate Yedek Alma [Görsel Ekli] [Root]

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Miui 8.1 de aldığım yedekleri liquid remix 9 a yükledim Bi kaç uygulamada hata verdi sadece ama %97 sini yükledi yedeğin ve hepsi çalıştı.
Android sürümü sıkıntı yaratabiliyor hocam.. Mesela Android 6 da Chrome Dev uygulaması 32 MB, Android 10 da, 10 MB. Bu gibi durumlar sıkıntı yapabilir.

mojjo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Merhaba arkadaşlar böyle bir hata alıyorum nedir sorun acaba,yedek var dizinde ama yüklemiyor ne yaptıysam olmadı herşey yolunda gdiyordu devamlı kullandığım bir uygulama dün birkaç rom denerken bu hatayı aldım.Şuan hala hata alıyorum düzelmedi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200311-213906_Migrate_helper.png
    Screenshot_20200311-213906_Migrate_helper.png
    69,3 KB · Görüntüleme: 45

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Yedeği install bölümünden flaşladım fakat gelmediler. Clouddan yedekleri geri alıyor ve bu çok uzun sürüyor.

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Merhaba arkadaşlar böyle bir hata alıyorum nedir sorun acaba,yedek var dizinde ama yüklemiyor ne yaptıysam olmadı herşey yolunda gdiyordu devamlı kullandığım bir uygulama dün birkaç rom denerken bu hatayı aldım.Şuan hala hata alıyorum düzelmedi.
yedek aldım geri flashladım i migrate helper dan geri kurmaya çalıştım hata aldım.Sonra format data yaptım tekrar yedek yüklemeye çalıştım, bu seferde noting to restore hatası aldım. 3 adet yedek flash dosyası oluşturmuştu sırasıyla hepsini flaşladım.

2. olarak ilk part dosyasını flaşladım yine olmadı. Titanium backup miui da bazen çalışmıyor favori yedekleme programım oydu görevini yerine getirebilse bu daha seri yedek alıyor.

TeBo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
mi6
Konular
2
Galeriyi yedekliyormu ben göremedim içerikte?

Hydro MD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
salih
Cihazım
mi note 10
Konular
2
yedek aldım geri flashladım i migrate helper dan geri kurmaya çalıştım hata aldım.Sonra format data yaptım tekrar yedek yüklemeye çalıştım, bu seferde noting to restore hatası aldım. 3 adet yedek flash dosyası oluşturmuştu sırasıyla hepsini flaşladım.

2. olarak ilk part dosyasını flaşladım yine olmadı. Titanium backup miui da bazen çalışmıyor favori yedekleme programım oydu görevini yerine getirebilse bu daha seri yedek alıyor.
çözüm bulabildiniz mi ?aynı sorun bende de var

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
çözüm bulabildiniz mi ?aynı sorun bende de var
Yok hocam yok. Çözüm bulamadım, programa güvenip başka yedekte almamıştım. Titanium backupta ilk kurulumda çalışıyordu sonra çalışmadı o da patladı. Rom değiştirecek pc ye aktarmaklada uğraşmak istemiyorum.

Üst Alt