Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 54
  • Görüntüleme 16K

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Mi8 SE telefon Mi logosunda kaldı. Twrp de açılmıyor, giriş resminde kalıyor twrp. Miflash ile stok Çin romuna döneyim dedim miflashta şu hatayı alıyorum, yardımcı olursanız memnun olurum:

belirtilmemiş hata 0x80004005 check device console

Flash dediğim zaman önce şöyle birşey çıkıyor, sonrasında yukarıdaki hataya dönüyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

orhun___

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhun
Cihazım
poco f3
Konular
3
böyle bir hata alıyorum sorun nedir sizce tel poco f3

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    83,2 KB · Görüntüleme: 34
Oyla:

orhun___

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhun
Cihazım
poco f3
Konular
3
bootloader kilidi acik mı?
kapalıymış açık olarak gözüküyordu. Şansa bi kere atmaya çalıştım (atamadım) şimdi de telefon şarj almıyor ve 25 den yukarı gitmiyor telefon kapanınca bataryadan dolayı tekrar açıyorum ve yine 25 olarak gözüküyor format attıktan sonra düzelir mi ?

Oyla:

Sublevel35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sublevel35
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
8
kapalıymış açık olarak gözüküyordu. Şansa bi kere atmaya çalıştım (atamadım) şimdi de telefon şarj almıyor ve 25 den yukarı gitmiyor telefon kapanınca bataryadan dolayı tekrar açıyorum ve yine 25 olarak gözüküyor format attıktan sonra düzelir mi ?
cihaz garantili yurtici ise format dene,imei repairli ise imei gider

Oyla:

Skaty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Skaty
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Ben redmi note 8 pro cihazına imei işlemini yaptım. Ancak sonra yanlışlıkla sim kartını 2 yuvası yerine 1 yuvasına taktım. Şebeke kısa süre geldi sonra gitti. Yuva 2’ye taktım sinyal yine yok. Ben de işlemleri baştan yapıp bu sefer doğru yuvaya takayım dedim ama “erase boot error” hatası alıyorum. Kilitler vs açık, dediğim gibi işlemleri aynı pc’de başarıyla yaptım zaten ama tekrar aynısını yapmaya çalışırken bu hatayı alıyorum. Şu an tel global roomla çalışıyor ama engrom kurup tekrar imei işlemine başlayamıyorum.

Sim kartı 2 yerine 1’e takmakla alakası var mı? (imei write işlemini 2’ye yapmıştım).

Teli abime vermiştim o kendi mi hesabını girmiş olabilir. Bununla alakası var mıdır?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyla:

Skaty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Skaty
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Mesaj düzenlemeyi bulamadım yeni mesaj olarak yazıyorum.

Cihazın bootloader kilidi geri gelmiş nasıl oldu anlamadım. Abim kendi mi hesabını girmiş bununla alakalı olabilir mi?

Kilidi tekrar kaldıramıyorum çünkü mobil veriye geçin diyor ama sim takınca zaten şebeke yokki nasıl mobil veriye bağlanacağım.

Oyla:
Üst Alt