Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 494

aors

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
28
Forum puanı
345
Serverlar kapalı felan değil arkadaşlar. Bunu diyen telefoncunun elinde yetkili hesap yoktur.

Bu arada sizin mesajı göremedim tekrar atar mısınız?
Özel mesaj attım ustam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Siz cihazı forumdaki zenex hocama gönderseydiniz şu anda cihaz adrese gönderilmiş ve bir iki güne tekrar elinize ulaşmış olurdu :) böyle sistem yok diyen güven vermeyen bir telefoncuya cihaz emanet etmek ? Tercih meselesi
Haklısınız, Temel idama giderken bu da bana ders olsun demiş, o misal :)

erener

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi 6
Meslek
Biomedical Technician
Konular
7
Forum puanı
51
Vmware programı içerisinde yeni bir sanal windows kurup android driverları ve miflash programının güncel sürümünü kurarak deneme yapabilirsiniz. Muhtemelen bilgisayarından kaynaklı bir durum var farklı versiyon miflash uygulamalarının da çalışmadığından bahsetmişsin. Farklı versiyon bir miflash uygulaması kurduğunda ne hata alıyorsunuz?

aors

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
28
Forum puanı
345
Vmware programı içerisinde yeni bir sanal windows kurup android driverları ve miflash programının güncel sürümünü kurarak deneme yapabilirsiniz. Muhtemelen bilgisayarından kaynaklı bir durum var farklı versiyon miflash uygulamalarının da çalışmadığından bahsetmişsin. Farklı versiyon bir miflash uygulaması kurduğunda ne hata alıyorsunuz?
İlk mesajdaki görsellerde olan hatayı 64 bit olan 2016 sürümde aldım, diğer sürümlerde ise erase boot error diyor. Telefoncu da muhtemelen miflash ile denedi ve olmayınca edl modunda yapayım diye sordu (ama 3 gündür bekletiyor)

Yani bendeki bilgisayar veya windowsla alakalı olduğunu sanmıyorum, telefoncudaki bilgisayarda da olmadı, Windows 7 olan bilgisayarda da olmadı.

Üst Alt