Yardım Miband 5 Güncelleme Ve Türkçe Dil Problemi

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Arkadaşlar miband 5 bugün geldi. Mifit ile eşleşti fakat güncelleme yok diyor. İki farklı Android telefonda denedim aynı. Güncelleme yapamadığım için Türkçe değil menüler. İki arkadaşta daha var. İlk eşleştirme sonrası otomatik güncelleme almış cihazlar. Aygıt yazılım sürümleri onların değişik benimkine göre. Bazı resimler ekliyorum. Yardım rica ediyorum.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Modlu Mi Fit yükleyip ayarlardan Türkçe yapınca düzelir. Şuanki sürümde bulunan bir hatadan dolayı dili otomatik değiştirmiyor. Notify uygulamasına alternatif olarak Modlu Mi Fit kullanabilirsiniz sadece özel yazılım yükleme bulunmuyor. Notify uygulamasında bulunan tüm özellikler Resmi uygulamada da var. Örneğin Notify'nin pil tasarrufundan bahsettiği şey Resmi Mi Fit uygulamasında bulunan birkaç ayarı güç tasarrufu adı altında sunmuşlar. Farklı egzersiz seçenekleri ise notify uygulaması sürekli açık kalması gerekmekte ve Mi Fit'ten tek farkı Mi Fit'te bulunan davranış etiketleme altyapısını kullanıyor farkı ise Mi Fit bunu verileri iyileştirmek için kullanıyor Notify ise egzersiz olarak kaydediyor. Yani ekstra hiçbir özellik yok. Zaten bileklik yazılımında bulunmayan bir özelliği asla ekleyemezsiniz. Sadece custom resource ile menü değiştirebilir, custom font ile emoji gibi şeyler ekleyebilirsiniz. Örneğin telefon ekranını yansıtma var bu ise Notify uygulaması telefonun bir ekran fotoğrafını alıp saat yüzüne çevirip bilekliğe saat yüzü olarak yüklüyor.

Oyla:

sadboi17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
huawei p20 lite
Konular
0
uygulamayı indirdim dil seçeğinden Türkçeyi seçtim ama hiçbirşey değişmedi, birşeyi yanlış mı yapıyorum bilekliği mi resetlemek lazım ?

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
uygulamayı indirdim dil seçeğinden Türkçeyi seçtim ama hiçbirşey değişmedi, birşeyi yanlış mı yapıyorum bilekliği mi resetlemek lazım ?
Modlu mi Fit ten bahsediyorsanız dil değiştirdikten sonra bluetooth kapatıp açmanız ve bilekliği yeniden başlatmanız gerekir.

Oyla:

mrt3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Telefonda şuan Mi Fit uygulaması yüklü, değil mi hocam? Öyleyse Mi Fit uygulaması Band'ı görüyor mu?

Oyla:

demagorgan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erenn
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Arkadaşlar miband 5 bugün geldi. Mifit ile eşleşti fakat güncelleme yok diyor. İki farklı Android telefonda denedim aynı. Güncelleme yapamadığım için Türkçe değil menüler. İki arkadaşta daha var. İlk eşleştirme sonrası otomatik güncelleme almış cihazlar. Aygıt yazılım sürümleri onların değişik benimkine göre. Bazı resimler ekliyorum. Yardım rica ediyorum.

HOCAM AYNI SORUN BENDEDE VAR Mİ BAND 5 SÜRÜMÜ ESKİ VE GÜNCELLEMİYOR KENDİNİ Mİ FİT UYGULAMASIDA GÜNCEL Bİ YARDIM EDİN GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
HOCAM AYNI SORUN BENDEDE VAR Mİ BAND 5 SÜRÜMÜ ESKİ VE GÜNCELLEMİYOR KENDİNİ Mİ FİT UYGULAMASIDA GÜNCEL Bİ YARDIM EDİN GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM
son sürüm stabil yükleyin sorun düzelecektir. Resmi Mi Fit uygulamasının şuanki sürümünde otomatik güncelleme hatası bulunuyor.

Oyla:

demagorgan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erenn
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
son sürüm stabil yükleyin sorun düzelecektir. Resmi Mi Fit uygulamasının şuanki sürümünde otomatik güncelleme hatası bulunuyor.
hocam yapımı zor mu acaba bunun

Oyla:

eneskaradag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mate 20 lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar
Ben yeni Miband5 aldım.Mi fit uygulama sürümüm 4.7.0.Band sürümü ise V1.0.0.46 ama ne yaptıysam Türkçeye çeviremedim.Sizce benim yapmam gereken bişey var mı.Orjinal sürümün dışına çımak istemiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
Merhaba arkadaşlar
Ben yeni Miband5 aldım.Mi fit uygulama sürümüm 4.7.0.Band sürümü ise V1.0.0.46 ama ne yaptıysam Türkçeye çeviremedim.Sizce benim yapmam gereken bişey var mı.Orjinal sürümün dışına çımak istemiyorum.yardımlarınızı bekliyorum.
Bir iPhone bul geçici olarak onunla eşleştir. Güncellemeyi yapar.

Oyla:
Üst Alt