MIUI 14 [Mi9T] XTBUI Enhanced 14.1.2.0 | Android 13

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Tam kart seçme ekranına geliyorum. Kartı seçiyorum. "Özür dileriz bir hata oluştu kaldığınız yerden devam edebilirsiniz" şeklinde. Ama program kitliyor alttan kapatıyorum en başa dönüyor tabi.
Akbank ile ilgili bir durum bu. Daha önce başka bir romda temassız ödemeyi aktif etmişsiniz sonra da rom değiştirdiğiniz için NFC ile ödeme özelliği askıya alınmış. Çözümü basit, hesabınıza giriş yapın ve yaklaşık bir gün boyunca uygulamayı silmeden normal bir şekilde giriş yapın. 1 saat içerisinde Akbank uygulamasına giriş yaparken Hesap Aktivasyonunuz İptal edilmiştir yeniden giriş yapın hatası kalkar ve her seferinde SMS doğrulama yapmayı bırakır sonra da bu dediğiniz NFC ile ödeme olayı düzelir.

Aynı şeyi birçok romda yaşadım hocam sebebi bu, ayrıca ayarlarda bölgeyi Türkiye yapmayı unutmayın.

caglar103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Poco F5 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
5
Akbank ile ilgili bir durum bu. Daha önce başka bir romda temassız ödemeyi aktif etmişsiniz sonra da rom değiştirdiğiniz için NFC ile ödeme özelliği askıya alınmış. Çözümü basit, hesabınıza giriş yapın ve yaklaşık bir gün boyunca uygulamayı silmeden normal bir şekilde giriş yapın. 1 saat içerisinde Akbank uygulamasına giriş yaparken Hesap Aktivasyonunuz İptal edilmiştir yeniden giriş yapın hatası kalkar ve her seferinde SMS doğrulama yapmayı bırakır sonra da bu dediğiniz NFC ile ödeme olayı düzelir.

Aynı şeyi birçok romda yaşadım hocam sebebi bu, ayrıca ayarlarda bölgeyi Türkiye yapmayı unutmayın.

Emre hocam dünden beri deniyorum. Şu an ugulama giriş te direk parmak izi ile sms yollamadan direk açılıyor. Ne yaptıysam olmadı. Rootu tamamen kaldırdım (uninstal.zip ile flashladım) yine olmadı. Bölge Türkiye seçili.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Emre hocam dünden beri deniyorum. Şu an ugulama giriş te direk parmak izi ile sms yollamadan direk açılıyor. Ne yaptıysam olmadı. Rootu tamamen kaldırdım (uninstal.zip ile flashladım) yine olmadı. Bölge Türkiye seçili.
Hocam beklemeniz gerekiyor, rom ile alakalı değil bu durum. Akbank kendisi kaldıracak o engeli. Beklemekten başka bir seçenek yok. Bende kullanıyorum Akbankı, daha önce yaşadım bu durumu.

caglar103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Poco F5 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
5
Hocam beklemeniz gerekiyor, rom ile alakalı değil bu durum. Akbank kendisi kaldıracak o engeli. Beklemekten başka bir seçenek yok. Bende kullanıyorum Akbankı, daha önce yaşadım bu durumu.

Anladım İnşAllah dediğiniz gibidir. Yarın bekleyeyim bakayım. Yine sonucu buraya yazarım. Bu arada root u tekrar yapayım mı? Birde en güvenilir Magisk Deltayı nereden indireyim zip ve apk sını öneriniz var mı?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Anladım İnşAllah dediğiniz gibidir. Yarın bekleyeyim bakayım. Yine sonucu buraya yazarım. Bu arada root u tekrar yapayım mı? Birde en güvenilir Magisk Deltayı nereden indireyim zip ve apk sını öneriniz var mı?
Google'a Magisk Delta yazın, Github sayfası çıkacaktır. Oradan indirebilirsiniz.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59

caglar103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Poco F5 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
5

Emre hocam merhaba deniyorum şimdi 2 gün oldu durum hala aynı. "Temassız NFC ödeme" tıklıyorum ekran simsiyah oluyor 2 saniye filan bekliyor. Sonra "Sorun yaşadığınız için üzgünüz. İşleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz" diyor devam diyorum ana ekrana dönüyor. Akbank ve Juzdan uygulamasında aynı problem oluyor. Sanki bir şey o ekrana girmeyi engelliyor gibi. Kernel den filan olabilir mi?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Emre hocam merhaba deniyorum şimdi 2 gün oldu durum hala aynı. "Temassız NFC ödeme" tıklıyorum ekran simsiyah oluyor 2 saniye filan bekliyor. Sonra "Sorun yaşadığınız için üzgünüz. İşleminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz" diyor devam diyorum ana ekrana dönüyor. Akbank ve Juzdan uygulamasında aynı problem oluyor. Sanki bir şey o ekrana girmeyi engelliyor gibi. Kernel den filan olabilir mi?

Kernel ile ilgili olamaz hocam, Kernel öyle bir degisiklik yapmıyor romda.

Cihazınız Safetynet Testini Geçiyor mu?
Magisk Üzerinden Google Play Hizmetleri, Google Play ve eğer varsa Career Service'yi de gizlediniz mi?
Magisk mi kullaniyorsunuz Magisk Delta mi?

caglar103

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Çağlar
Cihazım
Poco F5 Pro
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
5
Kernel ile ilgili olamaz hocam, Kernel öyle bir degisiklik yapmıyor romda.

Cihazınız Safetynet Testini Geçiyor mu?
Magisk Üzerinden Google Play Hizmetleri, Google Play ve eğer varsa Career Service'yi de gizlediniz mi?
Magisk mi kullaniyorsunuz Magisk Delta mi?
Cihazınız Safetynet Testini Geçiyor mu? -> Bu testi nasıl yapacağım?
Magisk Üzerinden Google Play Hizmetleri, Google Play ve eğer varsa Career Service'yi de gizlediniz mi? -> Gizlemedim
Magisk mi kullaniyorsunuz Magisk Delta mi? -> Magisk Delta yüklü

Üst Alt