Yardım Mi9T sistem uygulaması yapılamıyor

ohga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Merhaba gps joystick uygulamamı sistem uygulaması yapmaya çalışıyorum denemediğim uygulama yöntem kalmadı App Systemizer, termus, link2sd vs vs vs gider bütün popüler uygulamaları denedim sürekli hata alıyorum App Systemizer a root yetkisiyle bile app leri göremiyorum elle taşıdığımda telefonum sistem uygulaması olarak görünüyor ancak uygulama kendisini sistem uygulaması olarak görmüyor.

Ayrıca data/app e girdiğimde bütün uygulamalarım ekte verdiğim resimdeki gibi gözüküyor bir diğer arkadaşım da normal "com.xxxxxx" gibi görünüyor.

Değerli forum kullanıcıları bilgilerinizi benimle paylaşırsınız diye ümit ediyorum.

not: link2sd ile yapmaya çalıştığımda mount: '/system' not in /proc/mounts diye hata alıyorum.

Ekli dosyalar

• 3200d67f-5baa-4635-a305-bc81347f3b84.jpg
    3200d67f-5baa-4635-a305-bc81347f3b84.jpg
    205,8 KB · Görüntüleme: 19

ohga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Hocam sistem uygulaması yapmak ne gibi bir işe yarıyor. MT manager ile yapılıyor diye biliyorum
diğer uygulamalardan farkı nedir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O şifreleme sadece twrp'ye karşı oluşuyor, cihaz kapalı iken dosyaların kurcalanmasini engellemek için. Cihazınız açıldığında şifreleme zaten çözülüyor yoksa telefonunuz acikken bilgisayara bağlandığınız da da dosyalarınızı goremezdiniz.

Sorunun bundan kaynaklandığını sanmıyorum. Sadece sistem dizinin değil tüm dosyalar sifreleniyor çünkü, eğer bundan kaynaklansaydi normal uygulama da yükleyemezdiniz cihaza.
Aynen Şifreli olsaydı böyle görünürdü
resimdeki gibi görünüyor bütün uygulamalardan da sadece twrp ye karşı da değil ?

Oyla:
Üst Alt