Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Akıcı ve aşırı kral telefon bazı kişilerde hdr aşırı da ısınma yapmıyor mus

Kullanıcılara göre farklılık gösterebilir hocam. Örneğin kullandığınız kılıf bile sıcaklığa etki edebilir. wifi / mobil veri kullanmak, ikisinin aynı anda açık olması, konum, bluetooth arka planda açık program vs gibi birkaç etken daha var bunları da irdelemek, göz atmak gerekli. Tam anlamıyla mukayese yapmak doğru olmuyor bu yüzden.

samet8758

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet Uslu
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
0
Merhabalar, herkese iyi forumlar.

Telefonu alalı yaklaşık 1 ay oldu. Huaweiden, mi 9t proya geçiş yaptım. Redmi note 8prolar android 10 alırken, cihazıma güncelleme gelmemektedir. Forumda araştırdım, global sürüme güncelleme gelmediği yazılmış. Hiç bir zaman gelmeyecek mi ? Güncelleme yapmak istediğimde nasıl yapabilirim ? Güncellemeyi önerir misiniz ? Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim. İyi günler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar, herkese iyi forumlar.

Telefonu alalı yaklaşık 1 ay oldu. Huaweiden, mi 9t proya geçiş yaptım. Redmi note 8prolar android 10 alırken, cihazıma güncelleme gelmemektedir. Forumda araştırdım, global sürüme güncelleme gelmediği yazılmış. Hiç bir zaman gelmeyecek mi ? Güncelleme yapmak istediğimde nasıl yapabilirim ? Güncellemeyi önerir misiniz ? Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim. İyi günler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mevcutta ki en stabil ve en iyi performans veren romdasınız hocam.Bu rom iyidir. Global roma güncelleme gelir ve geliyornda, forumumuzda konuları mevcut. Ana başlıklar altındaki Ota bağlantılarını kullanarak güncellemeyi yapabilirsiniz.Ama bu romda kalmanızı öneririm.

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Bazı kişilerde ısınma yapmıyor bazılarında oluyor misal benim aldığımdan beri var kılıfsız mobilde pubg açmama rağmen hemen ısınma başlıyor yarım saatte 50c leri görüyorum başka oyun yok kıyaslayamıyorum ancak pubg harici uzun uzun bişeylerde izlesem ısınma olmuyor android 9 - global 10.3.3 kararlı başka güncellemede gelmedi bilmiyorum belki güncelleme gelse hard reset falan yapsak düzelirmi yada romlar arasında en iyisi hangisi ise ona geçsek :?

eaonline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
3
Merhabalar 9 ay mi9T macerasından sonra merak ederek mi9T Pro aldım ama ne hikmetse o kadar rom vs denememe rağmen mi9T kadar stabil değil. Beklentimi tam olarak karşılamadı. Yakın zamanda satıp tekrar mi9T ye döneceğim.

OzgurSah

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ozgur S
Cihazım
Mi 9
Konular
3
Merhabalar 9 ay mi9T macerasından sonra merak ederek mi9T Pro aldım ama ne hikmetse o kadar rom vs denememe rağmen mi9T kadar stabil değil. Beklentimi tam olarak karşılamadı. Yakın zamanda satıp tekrar mi9T ye döneceğim.
Benimki hem global romda hem de custom romda (xiaomi eu 11.0.5) oldukça stabil. Yaklaşık 3 aydır bir kere bile takılma donma kapanma vs yapmadı? Donanımsal olarak hiçbir sorunu yok yazılımsal olarak tüm Xiaomi telefonlarındaki gibi bazı eksiklikleri var. 9T'den bulup 9T Prodan bulamadığınız beklenti neydi cidden merak ettiğimden soruyorum

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8
Eu beta da da RevOs da da telefon arada kapanip reset atıyor.

Donanımsal olabilir mi diye düşünmeye başladım. Bu problemi yaşayan var mı benden başka

eaonline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
3
Donma kasma mi9T cihazımda da yaşamadım. Stabil derken Örn. yakınlık sensörü ve ışık sensörü sadece eu 10.4.6.0 sürümünde çalıştı. Diğer eu ve global sürümlerde çalışana raslamadım. Şuan global 10.3.3.0 sürümünü yüklüyorum. Kameradan galeriye geçmekte sıkıntı yaşıyorum. En sinir olduğum şey...

Üst Alt