Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Berkayaksoy91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiomi9tpro
Konular
0
Arkadaslar ben hala miu10 surumundeyim.Cihaz 9t pro global.Sizce guncelleme yapmalimiyim.Miui2 de sarj suresi nasil.Suan miu10 dan memnunum 2.5gun sarj gidiyor sayet oyun oynamazsam.Oyun oynarsam 1 gunu cikariyorum.Sizlerinde onerisi onemli tesekkurler

emre407

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9T Pro 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Arkadaslar ben hala miu10 surumundeyim.Cihaz 9t pro global.Sizce guncelleme yapmalimiyim.Miui2 de sarj suresi nasil.Suan miu10 dan memnunum 2.5gun sarj gidiyor sayet oyun oynamazsam.Oyun oynarsam 1 gunu cikariyorum.Sizlerinde onerisi onemli tesekkurler
Eğer memnunsan asla güncellemeni tavsiye etmem. Miui 12 ile şarj süresi düşmüş durumda ve ayrıca cihazın genel performansının da düşeceğini varsayarak konuşuyorum eğer memnunsanız güncellemeyin. Ama yenilikleri seviyorum derseniz güncelleyin.

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
mİ 9T PRO, oneos ve miumix çeşitli romlarında uygulama durduruldu hatası veriyor, bazen galeri bazen googleplay bazen whatsapp. Nadiren de miumix kullanırken kendi kendine kapanıp açıldı. Aldığım arkadaş globalde kullanıyordu, uygulama durduruldu hatası sesibiyle uyguna sattı bana, bunu bilerek aldım ve farklı romla halledilir diye düşündüm, bu konuda fikri ya da tavsiyesi olan var mı

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
hangi sürümü kullanıyorsunuz

Talisca90

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
K20 Pro 8Gb ram
Konular
8
K20 pro Explorer 1.5 sene kullandim mükemmel cihaz kamera performansı zayıf ama oyun için mükemmel gel gelelim hayalet ekran oluştu şarjda oyun oynamaktan sattık gitti şimdi mi 10 kullanıyorum

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
mİ 9T PRO, oneos ve miumix çeşitli romlarında uygulama durduruldu hatası veriyor, bazen galeri bazen googleplay bazen whatsapp. Nadiren de miumix kullanırken kendi kendine kapanıp açıldı. Aldığım arkadaş globalde kullanıyordu, uygulama durduruldu hatası sesibiyle uyguna sattı bana, bunu bilerek aldım ve farklı romla halledilir diye düşündüm, bu konuda fikri ya da tavsiyesi olan var mı

Bootloader kilidiniz açık ise Fastboot Rom ile Temiz kurulum yapıp gözlemleyiniz.

Mevcutta eu stabil ile herhangi bir uygulama durduruldu hatası da almamaktayım. Eu stabili de temiz kurulum yaparak deneyebilirsiniz.

CanerKocak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Koçak
Cihazım
Mi 6
Konular
6
mi 9t pro madalyası rica edebilir miyim :))

Zaknefein

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
REŞAT
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
2
Selamlar. Dün itibarı ile 7 gün sonra sim 2 de takılı olan telefonum kapanacak mesajı geldi. Bootloader kilidi ise 15 gün var . Bu süreçte
1. Telefon kapalı iken Sim2 den cikarip Sim1 e takmak 2. Telefonu kapatıp başka bir telefona takip boot süresi dolasiya kadar.telefonu kapalı tutup dolunca geri sim takip bootloader açmak için uğraşsak bootloader süresi uzar mı ?

Httpvahit07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vahit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Hocalarım merhaba, cihazı alalı 1.5 sene oldu. Miroom 20.7.9 var ama malum güncelleme almıyor ve artık sıkıldım da biraz. Ne kurmalıyım ne öneriyorsunuz ve nasıl güncelleme yapılır onu da bilmiyorum tam

Üst Alt