Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Attila.almira

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Khan
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
1
Mrb arkadaşlar aranızda yeniyim. Mi 9t pro 128 lik cihazimla araniza bugün katıldım. Cihaz memnuniyetime gelince 1 ay oldu kullanali ve ozellikle oyun icin almistim. Beni adeta mest etti. Tanri utandirmasin her kullaniciyi

unloader

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
IPhone 6
Konular
3
Bir süredir Mi 9T Pro kullanıyorum, madalya almam güzel olur sanırım :)

mrttilki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi 9t pro
Konular
1
merhaba arkadaşalar mıuı global 12.0.2 yükledim otadan cihaza kurulumda parmak izinde calışmadı resetledi mıuı yazısı cıkıyor tekrar acılıyor ayarlardan yaptıgımda ise aynı sorun mıuı yazısı cıkıyor ve tekrar acılıyor bu sorunla karşılasan varmı birde test menüsünden parmak izi calışıyormu diye denedim calıyor ama işlem bittiginde telefon acılıp parmak aktif oluyor ama calışmıyor ve şifre istiyor her seferinde telefona reset atmak zorunda kalıyorum parmak izi çalışmıyor karşılaşan varmı çözümü varmı

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
merhaba arkadaşalar mıuı global 12.0.2 yükledim otadan cihaza kurulumda parmak izinde calışmadı resetledi mıuı yazısı cıkıyor tekrar acılıyor ayarlardan yaptıgımda ise aynı sorun mıuı yazısı cıkıyor ve tekrar acılıyor bu sorunla karşılasan varmı birde test menüsünden parmak izi calışıyormu diye denedim calıyor ama işlem bittiginde telefon acılıp parmak aktif oluyor ama calışmıyor ve şifre istiyor her seferinde telefona reset atmak zorunda kalıyorum parmak izi çalışmıyor karşılaşan varmı çözümü varmı

Merhabalar,
Bir kaç arkadaş bu sorunla karşılaşmış durum da,
Bootloader kilidiniz açık ise Yedeklerinizi güvenli bir ortama alarak, Fastboot rom ile Temiz kurulum yaparak deneyiniz.

mrttilki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi 9t pro
Konular
1
Merhabalar,
Bir kaç arkadaş bu sorunla karşılaşmış durum da,
Bootloader kilidiniz açık ise Yedeklerinizi güvenli bir ortama alarak, Fastboot rom ile Temiz kurulum yaparak deneyiniz.
merhaba şu an global rom yüklüyorum işlem bittikten sonra bilgi paylaşımı yapacagım teşekkür ederim.

mrttilki

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi 9t pro
Konular
1
merhaba şu an global rom yüklüyorum işlem bittikten sonra bilgi paylaşımı yapacagım teşekkür ederim.
selamün aleyküm arkadaşlar mıuı 10 yükledim parmak izi sorunsuz çalışıyor mıuı 12 sorun var global rom ile hallettim bilgilerinize.

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhabalar

Bu konumuzun amacı siz Sayın Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcılarını bir araya toplayarak farklı önerileri almak ve çeşitli tavsiyeler de bulunabilmek adına deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi paylaşmak adına açılmıştır.

Sizler de yorumlarınız ile önerilerinizi ve tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız.

Ankete
katılarak vereceğiniz oylar herkes için yararlı olacaktır.

[ Konu altına yorum yaparak, Kullanmakta olduğunuz Cihazın Modelini belirten kullanıcılara bir adet Mi9T Pro veya K20 Pro Madalyası Verilecektir ]

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

[ Madalyalar ]

Mi 9T Pro 6/128 kullanıyorum 10 aydır ve her şeyiyle memnun olduğum bir cihaz :)

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
merhaba arkadaşlar 10 gün oldu sıfır mi9t pro 128 sahibiyim ve çok mutluyum :D

Comfortably

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
İnşaat teknisyeni
Konular
0
Telefonu 5aydır kullanıyorum çok memnunum tek sıkıntı benim kurulumda olsa gerek oda pop-up kamera sensörü çalışmıyor (yani yere bırakınca otomatik kapatması gerekirken bende kapatmıyor). format yada silme yükleme yapmadan aktif edebileceğimi söyleyebilirseniz yaparım :) +1650tlye Koreden getirttim.

Üst Alt