Çözüldü Mi9T Pro Sensörler Çalışmıyor.

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Ama ne yazık ki L1 olan sertifikanız L3 olmuştur :(

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Hayır hocam sertifika L1 olarak duruyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam o zaman bu süper bi bilgi. Ben bu yüzden mi 9 cihazımı sattım. L3 olduğu için. persist yükleme yaptığım için.

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Hocam o zaman bu süper bi bilgi. Ben bu yüzden mi 9 cihazımı sattım. L3 olduğu için. persist yükleme yaptığım için.
Hocam ben Persist.img konularını çok inceledim, yabancı kaynaklar vs. sertifika L3 oluyor diyorlardı. Biz her türlü çözümü denedik fakat sorunumuzu çözemedi. En sonunda ilk çıkan sürümü yani Miui 10 Fastboot romu kurup çözüme ulaştık.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Hocam ben Persist.img konularını çok inceledim, yabancı kaynaklar vs. sertifika L3 oluyor diyorlardı. Biz her türlü çözümü denedik fakat sorunumuzu çözemedi. En sonunda ilk çıkan sürümü yani Miui 10 Fastboot romu kurup çözüme ulaştık.
Sizde büyük ihtimal persist flashlama işlemi olmuyordu bir sorundan dolayı. Yoksa bildiğim kadarıyla hangi sürümü yüklerseniz yükleyin l1 gelmezdi birdaha.

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Sizde büyük ihtimal persist flashlama işlemi olmuyordu bir sorundan dolayı. Yoksa bildiğim kadarıyla hangi sürümü yüklerseniz yükleyin l1 gelmezdi birdaha.
Hocam sitede verilen yöntemleri defalarca denedik, herhangi bir hata kodu vs. ile karşılaşmadık. Buna rağmen sensörler çalışmadı. En az 3 defa Miui 11-12 temiz kurulum ile yükleme yaptık ardından tekrar persist yükledik yine çalışmadı. Abartılı bir kurulumu yoktu zaten, gayet basit yöntemleri birebir uyguladık. Eğer sizin dediğiniz gibiyse ve hiçbir hata vermeyip yüklenmedi ise buna birşey diyemem. L1 sertifikası şans eseri mi veya olması gereken kurulum ile mi geldi bilmiyorum. Biz çözümü bu şekilde bulduk. Bunu da forumla paylaşma ihtiyacı duyduk vesselam.

Gamehacker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yes
Cihazım
Mi note 3
Konular
5
Hocam sitede verilen yöntemleri defalarca denedik, herhangi bir hata kodu vs. ile karşılaşmadık. Buna rağmen sensörler çalışmadı. En az 3 defa Miui 11-12 temiz kurulum ile yükleme yaptık ardından tekrar persist yükledik yine çalışmadı. Abartılı bir kurulumu yoktu zaten, gayet basit yöntemleri birebir uyguladık. Eğer sizin dediğiniz gibiyse ve hiçbir hata vermeyip yüklenmedi ise buna birşey diyemem. L1 sertifikası şans eseri mi veya olması gereken kurulum ile mi geldi bilmiyorum. Biz çözümü bu şekilde bulduk. Bunu da forumla paylaşma ihtiyacı duyduk vesselam.
Nasıl buldunuz çözümü

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Güncelleme;

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydan fazla süredir uğraştığımız buradan alınan sonuçlar ile de çözüme ulaşamadığımız persist sorunu Miui 10 Fastboot Rom kurularak çözülmüştür. Persist dosyası yükleyip sonuç alamayan olursa Miui 10 Fastboot Rom kurup denesin. Ardından Miui 11'e güncelleme yapılıp, sorunsuz kullanıma devam edilmiştir.
Gps, ekran döndürme, yakınlık sensörü, kameranın kalitesiz çekim yapma sorunu vs. düzelmiştir.
Hocam benimde Mi 9T Pro cihazımda gps sıkıntılı pusula sürekli dönüyor haritalarda ki konumum da sürekli dönüyor bana da persist flashla dediler sertifikadan dolayı flashlamadım acaba bu yöntemle düzelebilir mi ? Birde MIUI 10 fastboot romun linkini atarsanız çok sevinirim hocam en azından bende bir deneyeyim

Üst Alt