Yardım Mi9t pro şebeke ve 4g sorunu

Kocin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t pro
Konular
3
Sa hocam. Mi 9t pro 128gb cihazım IMEI işleminden sonra şebeke problemi yaşıyorum . Redmi 5/plus cihazıma taktigim Turkcell hattım 4g çekerken mi 9t pro ya takıyorum bazen 4g çoğu zaman h+ çekiyor . IMEI atttigim yer uzaktan bağlantı ile bağlanıp qprst ile k20pro yazılı qcn dosyası yükledi . Sorun düzelmedi . Ciddi anlamda ping sorunu mevcut. Bir de size danışayım dedim.Yardımcı olursaniz sevinirim. Hatta şimdi kapatip açtım telefonu şebeke komple gitti:((

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Sa hocam. Mi 9t pro 128gb cihazım IMEI işleminden sonra şebeke problemi yaşıyorum . Redmi 5/plus cihazıma taktigim Turkcell hattım 4g çekerken mi 9t pro ya takıyorum bazen 4g çoğu zaman h+ çekiyor . IMEI atttigim yer uzaktan bağlantı ile bağlanıp qprst ile k20pro yazılı qcn dosyası yükledi . Sorun düzelmedi . Ciddi anlamda ping sorunu mevcut. Bir de size danışayım dedim.Yardımcı olursaniz sevinirim. Hatta şimdi kapatip açtım telefonu şebeke komple gitti:((
Öncelikle geçmiş olsun.Cihaz global versiyon mu yoksa çinden alınma ?

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
İşlemi orijinal qnc ile mi yaptı ? Bende aynı modeli aynı şekilde kullanıyorum Vodafone sıkıntı yok

Oyla:

Ryzou

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
K20 PRO
Konular
0
IMEI işlemini yapan her kimse qnc orjinali ile yapmadı sanırım cihaz hangisi versiyon ?

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Bence yanlış modem dosyası yüklemişler baştan savma olarak. Yükleyen kişi ile iletişime geçip sordunuz mu? K20 nin modem dosyaları Türkiye için tasarlanmamışki neden K20 yüklemişler onu anlamadım.

Oyla:

Kocin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t pro
Konular
3