Soru Mi9T PRO Saf Android Uygulama ve İconları

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 34
  • Görüntüleme 3K

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Mi9T PRO aldım bugün, standart kurulumun ardından baktım ki telefon ve mesaj uygulamaları saf android olarak geldi. Xiaominin kendi telefon ve mesaj uygulaması ise yüklü değil. Şahsen saf android uygulamarına gıcık olurum. Bu durum normal mi, yani Mi9T pro global olduğu için böyle birşey yapmış olabilirler mi, xiaominin kendi uygulamalarını nasıl yüklerim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-06-19-46-09-987_com.miui.home.png
    Screenshot_2019-09-06-19-46-09-987_com.miui.home.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_2019-09-06-19-46-17-311_com.google.android.dialer.png
    Screenshot_2019-09-06-19-46-17-311_com.google.android.dialer.png
    134,7 KB · Görüntüleme: 135
  • Screenshot_2019-09-06-19-46-22-191_com.google.android.apps.messaging.png
    Screenshot_2019-09-06-19-46-22-191_com.google.android.apps.messaging.png
    60,7 KB · Görüntüleme: 157
Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Bir anlaşma gereği olabilir belki de, google amca biraz destek çıkmıştır onlarda varsayılan yapmıştır. Fakat şöyle bir durumda var bende miui mesaj ve kişiler uygulamasını hiç beğenmiyorum bu yüzden onları ana ekrandan kaldırıp yerine google mesaj ve kişiler uygulamasını kullanıyorum.

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Bir anlaşma gereği olabilir belki de, google amca biraz destek çıkmıştır onlarda varsayılan yapmıştır. Fakat şöyle bir durumda var bende miui mesaj ve kişiler uygulamasını hiç beğenmiyorum bu yüzden onları ana ekrandan kaldırıp yerine google mesaj ve kişiler uygulamasını kullanıyorum.
Siz bunu kullanabiliyorsunuz, özelleştirmek size kalmış, ama keşke özelleştirme hakkını bize de verseydi :) sizin tam tersi ben de miui apk lafını indirdim kurdum, ama çalıştırtmıyor, varsayılan olarak ayarlattırmıyor

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Siz bunu kullanabiliyorsunuz, özelleştirmek size kalmış, ama keşke özelleştirme hakkını bize de verseydi :) sizin tam tersi ben de miui apk lafını indirdim kurdum, ama çalıştırtmıyor, varsayılan olarak ayarlattırmıyor

Biraz bekleyip idare edin hocam, benimde çok beklentim var ama bakalım inşallah miui 11 de biraz elini yüzünü düzeltir şu xiaomi. Bana kalsa miui arayüzü sürüm farketmeksizin bir çok konuda eksik ve işe yaramaz fakat yapacak birşey yok bu telefonları kullanmak için buna da katlanıyoruz. Kimin fikrini alıp geliştirme yapıyor yada fikir alıyor mu bilmiyorum ama webde bir çok yerde gördüğüm kadarıyla çoğunluk kitle arayüzden isyan ediyor ama bir gelişme yada aksiyon göremiyorum xiaomide. El mahkum bekliyoruz.

Pek tavsiye etmesemde resmi olmayan romlar da bazı şeyler çözülebiliyor.

Oyla:

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Çok model çıkardığını ve buna karşı yazılım mühendislerinin yetersiz sayıda olduğunu okumuştum. Bl kilidi açılana kadar bekleyeceğiz en azından. Keratanın hataları hayati olmadığı için sevdiriyor yine de kendini :)

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Biraz bekleyip idare edin hocam, benimde çok beklentim var ama bakalım inşallah miui 11 de biraz elini yüzünü düzeltir şu xiaomi. Bana kalsa miui arayüzü sürüm farketmeksizin bir çok konuda eksik ve işe yaramaz fakat yapacak birşey yok bu telefonları kullanmak için buna da katlanıyoruz. Kimin fikrini alıp geliştirme yapıyor yada fikir alıyor mu bilmiyorum ama webde bir çok yerde gördüğüm kadarıyla çoğunluk kitle arayüzden isyan ediyor ama bir gelişme yada aksiyon göremiyorum xiaomide. El mahkum bekliyoruz.

Pek tavsiye etmesemde resmi olmayan romlar da bazı şeyler çözülebiliyor.
Çok doğru söyledin hocam. Oneplus 6t den k20 pro ya geçtim. Oneplus öyle hatasız ki akıl durur. Sıfır hata diyebiliriz. Sıkıldım buna geçtim. 9.9.3 sürümünde milyon tane hata var.

Oyla:

canerbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
caner
Cihazım
K20 pro
Meslek
memur
Konular
5
Çok doğru söyledin hocam. Oneplus 6t den k20 pro ya geçtim. Oneplus öyle hatasız ki akıl durur. Sıfır hata diyebiliriz. Sıkıldım buna geçtim. 9.9.3 sürümünde milyon tane hata var.
9.9.6 yı denediniz mi hocam...kameradan galeriye gecişte sorun devam ediyor mu yine...10.4.4.0 stabil sürümde bile bu hata var

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
9.9.6 yı denediniz mi hocam...kameradan galeriye gecişte sorun devam ediyor mu yine...10.4.4.0 stabil sürümde bile bu hata var
Aynen hocam. 10.4.4 de bile vardı. O yüzden 9.9.6 ya hiç bakmadım. Kullanan varsa yorum yapabilir. Ben 9.8.1 e geçtim bekliyorum hatasız bir sürüm çıkmasını.

Oyla:

kerem5461

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
mi9tpro MIUI 10.3.3 var rehber ve mesaj bolumu saf android uygulamaları var mi9t pronun hepsi mi boyle ve hala MIUI 11 guncellemesi almadım

Son düzenleme:
Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest

Hortlamış gibi olacağım ama One Plus'lar neden bu kadar pahalı ülkemizde. Hem kayıtsız olup hem de bu kadar pahalı olmalarına anlam veremedim açıkçası

Oyla:
Üst Alt