Soru Mi9T PRO Saf Android Uygulama ve İconları

• Konbuyu başlatan aors
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 34
  • Görüntüleme 1K

TeAmo

Premium Üye
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Turkcell
Konular
66
Forum puanı
1.078
Hortlamış gibi olacağım ama One Plus'lar neden bu kadar pahalı ülkemizde. Hem kayıtsız olup hem de bu kadar pahalı olmalarına anlam veremedim açıkçası
Oneplus markası hatasız, eksiksiz telefon yaptığı için hocam. Benim kendi görüşüm bu.

BurakDerya

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
K20 Pro
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
26
Forum puanı
173
Oneplus markası hatasız, eksiksiz telefon yaptığı için hocam. Benim kendi görüşüm bu.
Yani ne bileyim 7T Pro 4700 civarı satılıyor. Bu para ciddi bir miktar. Ne kadar iyi olabilir ki?

durotan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Şehir Plancısı
Konular
5
Forum puanı
46
Şuan 9T Pro kullanıyorum. Oneplus 8 serisi çıktığı zaman geçmeyi düşünüyorum bende.

cemee

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
1
Forum puanı
373
Oneplusun fiyatlari doviz olarak yuksek zaten. O yuzden pahali. Xiaomi 9t pro avrupa fiyati 400 euro falan. 7 pro 650-700euro. Galaxy s10+ da 700 euro civari. Oneplus kaliteyi ucuza satan marka olmaktan cikti malesef. Yoksa 7 pro alacaktim

equuleus

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
13
Forum puanı
231
Oneplusun fiyatlari doviz olarak yuksek zaten. O yuzden pahali. Xiaomi 9t pro avrupa fiyati 400 euro falan. 7 pro 650-700euro. Galaxy s10+ da 700 euro civari. Oneplus kaliteyi ucuza satan marka olmaktan cikti malesef. Yoksa 7 pro alacaktim
öyle bir iddiaları yoktu zaten.tek iddiaları kaliteli cihazlar üretmek ve gayet başarılılar.özellikle arayüz konusunda.

akdrhmz

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
22
Forum puanı
187
Arkadaşlar global Avrupa romlarda artık Google kişiler ve mesajlar kullanılacak stock arayüzde çağrı ses kayıt özelliği olduğu ve bu ülkelerde yasak olduğu için böyle bir adım atılmış

cemee

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
1
Forum puanı
373
öyle bir iddiaları yoktu zaten.tek iddiaları kaliteli cihazlar üretmek ve gayet başarılılar.özellikle arayüz konusunda.
İlk ciktiginda oneplus one almistim. 5 sene kullandim. Galaxy amiral gemisinin yari fiyatiydi. Gerci tanitim fiyati gibi bir seydi. Sonradan fiyatlari cok artti malesef

Üst Alt