Soru Mi9t pro pubg dokunmatik problem

Mrsskomann35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi9T PRO
Konular
22
Arkadaşlar merhaba
Oynayanlariniz fark ettiniz mi bi ama PUBG oynarken bazen ekrana basamiyorsunuz dokunma problemi yaşıyorsunuz bu sorunu araştırdığım zaman k 20 pro ve Mi9T pro da olan kronik bir sorunmus amoled olduğu için bu konudan haberdar olan kullanıcılar yazarsa sevinirim

İyi forumlar...

Açmış bulunmakta olduğum konu icinde konu kurallarına aykırı bir durum var ise belirtmenizi rica ederim

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
arada bir kendisi basıyor yaw

Oyla:

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
Game turbo ile açılmalı. Oyundaki problem ise "TENCENT GAMES" Yazılım sorunundan kaynaklı. Telefonunuzda sorun yok.
İyi forumlar.

Oyla:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
beyler ben parmak izini kaldırdım sorun düzeldi sanırsam bi deneyin derim

Oyla:

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
beyler ben parmak izini kaldırdım sorun düzeldi sanırsam bi deneyin derim
Buna bir şeylerin sebep olduğu kesin. Çünkü kronik bir sorun olsa baya ses çıkardı LG lerdeki gibi. Bu telefonları kullanan sayısı az değil sonuçta. Ben parmak izi kullanmıyorum mesela sorun yoktu. Yalnız yine de bi kararsız çalışma durumu olabiliyordu onu da mutlaka elim ekranın ucuna değiyor ondandır diye düşünmüştüm. Sonra forumda 3 parmak ekran görüntüsü alma özelliğini kapatın diye bir yerde okuyunca dedim bi deneyeyim zaten kullanmıyorum. Kapattım şimdiye kadar o az hissettiğim ekran kararsızlığı bile kalktı ortadan. Tavsiye ederim.

Oyla:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Buna bir şeylerin sebep olduğu kesin. Çünkü kronik bir sorun olsa baya ses çıkardı LG lerdeki gibi. Bu telefonları kullanan sayısı az değil sonuçta. Ben parmak izi kullanmıyorum mesela sorun yoktu. Yalnız yine de bi kararsız çalışma durumu olabiliyordu onu da mutlaka elim ekranın ucuna değiyor ondandır diye düşünmüştüm. Sonra forumda 3 parmak ekran görüntüsü alma özelliğini kapatın diye bir yerde okuyunca dedim bi deneyeyim zaten kullanmıyorum. Kapattım şimdiye kadar o az hissettiğim ekran kararsızlığı bile kalktı ortadan. Tavsiye ederim.
aynen hocam telefon çerçevesiz oldugu için kenarlara az çok temas olabiliyor biraz kalın kılıfla kullanılmasını tavsiye ederim parmak izi ve 3 parmak özelliğini kapattıgımızda sorun düzelicektir kanaatimce sürekli oyun oynayan biri olarak çözümün bu oldugunu düşünüyorum ve parmak izi her zaman stabil çalışmıyor dikkat ettiysenin bazen savsaklayabiliyor

Oyla:

Halo19033

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Xiomi
Cihazım
M9tpro
Konular
0
aynen hocam telefon çerçevesiz oldugu için kenarlara az çok temas olabiliyor biraz kalın kılıfla kullanılmasını tavsiye ederim parmak izi ve 3 parmak özelliğini kapattıgımızda sorun düzelicektir kanaatimce sürekli oyun oynayan biri olarak çözümün bu oldugunu düşünüyorum ve parmak izi her zaman stabil çalışmıyor dikkat ettiysenin bazen savsaklayabiliyor
3 parmak ekranı kaldırdım bende yinede tam anlamı ile kalktı diyemem game turba kapattım eh işte sonra tekrar açtım dokunmatik hassasiyetini sona çektim idare eder oldu bakalimama yinede tam hakimiyet tam hassasiyet mi değil IPS ekranda oynadım hep belkide amoled ekran bunu yapiyor belkide oyunun bu telefon ile olan kombinasyonunda sorun var bilmiyorum...

Oyla:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
işlemcisi oldukça yüksek bir işlemci oldugu için optimizasyon sorunu olabilir..

Oyla:

Emirhan Serhat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Redmi not 9 Pro
Konular
0
Merhaba herkese Redmi not 9 Pro kullanıyorum pubg mobile 4 parmak oynuyorum telefonum sıfır 1 ay oldu satın alalı hiç bir zarar görmedi ama dürbün açıp veya açmadan ateş tuşuna basınca 1-2 mermi sıkıp duruyor bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz ?

Oyla:

S1nan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Merhaba herkese Redmi not 9 Pro kullanıyorum pubg mobile 4 parmak oynuyorum telefonum sıfır 1 ay oldu satın alalı hiç bir zarar görmedi ama dürbün açıp veya açmadan ateş tuşuna basınca 1-2 mermi sıkıp duruyor bir türlü çözüm bulamadım yardımcı olur m

Oyla:
Üst Alt