Soru Mi9t pro pubg dokunmatik problem

Mrsskomann35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi9T PRO
Konular
22
Arkadaşlar merhaba
Oynayanlariniz fark ettiniz mi bi ama PUBG oynarken bazen ekrana basamiyorsunuz dokunma problemi yaşıyorsunuz bu sorunu araştırdığım zaman k 20 pro ve Mi9T pro da olan kronik bir sorunmus amoled olduğu için bu konudan haberdar olan kullanıcılar yazarsa sevinirim

İyi forumlar...

Açmış bulunmakta olduğum konu icinde konu kurallarına aykırı bir durum var ise belirtmenizi rica ederim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar merhaba
Oynayanlariniz fark ettiniz mi bi ama PUBG oynarken bazen ekrana basamiyorsunuz dokunma problemi yaşıyorsunuz bu sorunu araştırdığım zaman k 20 pro ve Mi9T pro da olan kronik bir sorunmus amoled olduğu için bu konudan haberdar olan kullanıcılar yazarsa sevinirim

İyi forumlar...

Açmış bulunmakta olduğum konu icinde konu kurallarına aykırı bir durum var ise belirtmenizi rica ederim

Büyük harf kullanımı + linkte ki sorun ile aynı sorun mu ?

Yardım - Mi9T PRO EKRAN SORUNU

Oyla:

Mrsskomann35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi9T PRO
Konular
22
Düzenleme nasıl sağlayacağım bölümü bulamadım kusura bakmayın lutfen

Oyla:

mstfazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
One Plus 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
3
hazır konu varken bende buradan yazayım call of duty mobile de battle royal modunda oynarken ekran donup kalıyor ve titremeye başlıyor instagramdaki bumerang özelliği gibi düşünebilirsiniz biraz daha hızlısı ve hiç bir şekilde düzelmiyor oyundan çıkıp tekrar girdiğimde kaldığım yerden devam ediyorum K20 PRO global 10.3.4 kullanıyorum 2 kere battle royal girdim 2 seferde de bu sorunu yaşadım fakat normal deatmatchlerde bu sorun olmuyor.

Oyla:

Mrsskomann35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi9T PRO
Konular
22
Kronik bir sorun sanırım amoled ekranlarda oluyormuş oyun hiç keyif vermiyor bastığım yer algılamıyor bu çok büyük bir problem

Oyla:

serkanulucay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Sorun AMOLED ekrandan kaynaklı ise xiaomi değil herhangi bir marka ile de pubg oynarken aynı sorunla karşılaşılabilir. Muhtemelen oyunda geçirdiğiniz sürenin uzunluğu ile ilgili bir durumdur.

Oyla:

Mrsskomann35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi9T PRO
Konular
22
İlk defa böyle bir durum yaşamaktayım oyun çok akıcı fakat ekran algilamayinca keyifi hiç olmuyor donanımsal olduğu içinde düzeltilecek bir durumu yok sanirim

Oyla:

mstfazak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
One Plus 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
3
Sorun AMOLED ekrandan kaynaklı ise xiaomi değil herhangi bir marka ile de pubg oynarken aynı sorunla karşılaşılabilir. Muhtemelen oyunda geçirdiğiniz sürenin uzunluğu ile ilgili bir durumdur.

süre ile alakalı olduğunu sanmıyorum k20 prodan önce redmi note 5 kullanıyordum onda saatlerce oynadığım halde hiç bu tarz takılma olmamıştı bu telefonda böyle takılmasına şaşırdım bir sıkıntı var ama ne olduğunu bilmiyorum :D

Oyla:

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
K20 Pro kullanıyorum. Genelde oynadığım oyunlar arasında Pubg'de yer alıyor ve yaşadığınız sorunla asla karşılaşmadım. Aksine gayet akıcı ve dokunma hassasiyeti kusursuz diyebilirim..

Oyla:

Mrsskomann35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Mi9T PRO
Konular
22
Dokunma hassasiyeti değildi problem 5 parmak oyuncusu olduğum için tepkimeler gecikiyordu ve bazen butonlara basamiyordum custom ayarlar olduğu için yetersiz kalıyordu fakat problemi kendi arastirmalarim sonucu çözmüş bulunmaktayım game turbo üzerinden ayarlar bölümünden hassasiyeti son seviye yaptım ve kontrol yağ gibi akmaya başladı ihtiyacı olan problem yaşayan butonların daha akıcı olmasını isteyen bunu uygulayabilir

İyi forumlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hazır konu varken bende buradan yazayım call of duty mobile de battle royal modunda oynarken ekran donup kalıyor ve titremeye başlıyor instagramdaki bumerang özelliği gibi düşünebilirsiniz biraz daha hızlısı ve hiç bir şekilde düzelmiyor oyundan çıkıp tekrar girdiğimde kaldığım yerden devam ediyorum K20 PRO global 10.3.4 kullanıyorum 2 kere battle royal girdim 2 seferde de bu sorunu yaşadım fakat normal deatmatchlerde bu sorun olmuyor.
Sorunun çözümü cihazın icinde tanımlı olan game turbo ile bağlan ve öyle giriş sagla takılma yasamayacaksin

Oyla:
Üst Alt