Yardım Mİ9T Pro Ön Kamera Hatası

MühendisBey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.3 Global Kararlı
Telefon Modeli
Mi9T Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar Ön Kameram Düzgün Çalışıyordu Sabah Kalktım Kamerayı Açıp Fotoğraf Çekecektim Ki Kamera Hatası Kameraya Bağlanılamıyor Hatası Aldım.Kamera Çıkıyor Ama Bu Hatayı Veriyor Tamam'a basınca kapanıyor .

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Kodu Yazdım Front Camera Dedim Yazılar Var Herhangi Bişey Olmuyor Oradan Çıkıp Kamerayı Açtım Aynı Hata Devam Ediyor.
Hocam test sırasında normal şartlarda ön kameranın açılması gerekiyor, yazdığınıza göre açılmamış sanırım. Herhangi bir darbe veya düşme olayı olmadı değil mi? Eğer böyle bir durum yok ve telefonunuz garantili ise yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönüş yaparak tekrar gözlemler misiniz?

Oyla:

MühendisBey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
1
Telefon herhangi bir darbe falan almadı hatta Google kamera kullaniyordum sonra dosyalardan biseyler sildim acaba ondan dolayı olabilir mi

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Telefon herhangi bir darbe falan almadı hatta Google kamera kullaniyordum sonra dosyalardan biseyler sildim acaba ondan dolayı olabilir mi
Olabilir hocam, yazdığım gibi yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika yarlarına dönebilir veya aynı romu güncelleyici üzerinden tekrar yükleyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt