Mod [Mi9T Pro/K20 Pro] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 75 - 81HZ [RooT]

Mrtcuuu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert can
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Hocam fastboot modunda kaldı, cihazı sıfırladım. Nerede hata yaptım acaba. talimatları aynen uyguladım. Eu rom.
Bende yaptım telefonumda mi globe kararlı rom vardı, twrp ile yükledim şimdi telefonum açılmıyor yani açılıyor xiaomi yazısı çıkıyor ardından kapanıyor ve twrp menüsü de açılmıyor sadece fastboot a giriyor YARDIM EDİN DUYUN SESİMİ

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Bende yaptım telefonumda mi globe kararlı rom vardı, twrp ile yükledim şimdi telefonum açılmıyor yani açılıyor xiaomi yazısı çıkıyor ardından kapanıyor ve twrp menüsü de açılmıyor sadece fastboot a giriyor YARDIM EDİN DUYUN SESİMİ
Konudaki anlatim ile cihaziniza global rom yukleyebilirsiniz. Cihazinizi brick etmemek icin anlatima harfiyen uymaniz gerekmekte.

Mrtcuuu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert can
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Konudaki anlatim ile cihaziniza global rom yukleyebilirsiniz. Cihazinizi brick etmemek icin anlatima harfiyen uymaniz gerekmekte.
Teşekkür ederim telefonumu teknik servise verdim ayrıca bilgisayarım da görmüyordu telefonumu. Fakat yaptığım hata şuydu onu da anlatayım size: Dtbo dosyasına twrp den, daha önce indirmiş olduğum (Mi 9t pro 81 hz overclock) yükledim sonra twrp den kurulum yaptım yendin başlat diyordu twrp, yeniden başlattım ve xiaomi açılış ekranı geldi bir süre bekledim ve geri kapandı telefon, sonra tekrar açmayı denedim yine aynısı oldu ardından twrp ye dönmek istedim ve twrp sayfası kesinlikle açılmadı, beni tekrar Xiaomi açılış ekranına attı, sonra ses kısma tuşu ile fastboot moduna almaya çalıştım, fastboot açıldı. Elimde Windows Xp bilgisayar vardı ona bağladım aygıt sürücüsü yüklenemedi dedi sonra, flash tool indirdim refreshledim o da görmedi soluğu teknik serviste aldım umarım düzelir. Sizce teknik servis bunu yapabilir mi, oradaki abi herşeyin gidecek dedi bilmiyorum

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Teşekkür ederim telefonumu teknik servise verdim ayrıca bilgisayarım da görmüyordu telefonumu. Fakat yaptığım hata şuydu onu da anlatayım size: Dtbo dosyasına twrp den, daha önce indirmiş olduğum (Mi 9t pro 81 hz overclock) yükledim sonra twrp den kurulum yaptım yendin başlat diyordu twrp, yeniden başlattım ve xiaomi açılış ekranı geldi bir süre bekledim ve geri kapandı telefon, sonra tekrar açmayı denedim yine aynısı oldu ardından twrp ye dönmek istedim ve twrp sayfası kesinlikle açılmadı, beni tekrar Xiaomi açılış ekranına attı, sonra ses kısma tuşu ile fastboot moduna almaya çalıştım, fastboot açıldı. Elimde Windows Xp bilgisayar vardı ona bağladım aygıt sürücüsü yüklenemedi dedi sonra, flash tool indirdim refreshledim o da görmedi soluğu teknik serviste aldım umarım düzelir. Sizce teknik servis bunu yapabilir mi, oradaki abi herşeyin gidecek dedi bilmiyorum
Aslında sizde yapabilirdiniz hocam. Boot dosyası bozulmuş. Driverları yüklemediğiniz için fastbootdayken bilgisayarınız görmemiş. Driverları yüklemiş olsaydınız, flash tool ile cihazınıza rom atabilirdiniz. (Driverlar Xp destekliyor mu emin değilim.) Verilerinizi kurtarma imkanınız bile vardı. Fastboot moddayken tek tuş twrp yükleme programı ile twrp yükleyip, twrpdeyken bilgisayara bağlayarak dosyalarınızı alabilirdiniz. Ve orjinal boot dosyasını yükleyerek cihazıda açabilirdiniz angel~~

Mrtcuuu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert can
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Aslında sizde yapabilirdiniz hocam. Boot dosyası bozulmuş. Driverları yüklemediğiniz için fastbootdayken bilgisayarınız görmemiş. Driverları yüklemiş olsaydınız, flash tool ile cihazınıza rom atabilirdiniz. (Driverlar Xp destekliyor mu emin değilim.) Verilerinizi kurtarma imkanınız bile vardı. Fastboot moddayken tek tuş twrp yükleme programı ile twrp yükleyip, twrpdeyken bilgisayara bağlayarak dosyalarınızı alabilirdiniz. Ve orjinal boot dosyasını yükleyerek cihazıda açabilirdiniz angel~~
Düzelttim cihazı teşekkürler ama bir daha bu Hertz işlerine girmeyeceğim, bilen birilerine halletiririm bu tarz işlemleri yapmak istediğimde.

fatihyldrm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Yıldır
Cihazım
mi 9
Konular
2
Aynı durumu bende yaşadım fastboot ile tekrar yükledim ama fayda etmedi :(

hakanozeltas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
K40 gaming
Meslek
Computer Scince
Konular
4
Cihaz Redmi yazısında kalıyor. Sonra açılmıyor.

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Bu konu birden fazla kişinin cihazına zarar vermiş.Belli ki pratikte işe yarayam bir işlem de değil.Denemek isteyenler olabilir bilgiye saygım var ama neden sabitlenmiş bir konu olarak kalıyor merak ediyorum
Ekleme ve teşekkür
Konu sabitlenmiş konulardan kaldırılmıştır Hassasiyetinden dolayı site yöneticisi arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16