Yardım mi9t mi flash ile rom yükleme sorunu

mstfgrlr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi9t
Konular
7
mi9t mi flash ile rom yüklerken permission deenied hatası alıyorum bir de qcn restore ederken nv data dosyalarını silmiştim cihaz brick oldu açılmıyor yardımcı olabilecek varsa sevinirim şimdidedn teşekkür ediyorum

magfurbb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ileri
Cihazım
note 7
Konular
0

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik​

tamam ilgileniyorsunuz teşekkür ederim xiaomi satış teknik geçiyor ünvan olarak şimdi millet yaptığını iddaa ediyor youtubede video var adam yapıyor ben aynı işlemleri tekrar ede ede biraz öğrendim ama imeiler geliyor herşey sağlıklı çalışıyor gözüküyor telefonda şebeke gelmiyor denedim ben tek hat yaptım yine gelmiyor artık içinde bence bunun bir dosyası eksik veya bozuk donanımsal diye düşünmüyorum onun sebebi ise daha önce uğraşlarım sonucu 3g de sinyal almıştım buranın adı "miuiturkiye" burdan bu işlemin sonucu çıkmalı bence diğer sitelere gelince şöyle bir düzen kurmuş bir kısmı öyle anladım dosyaları sağlam değil telefonu bozuyor gibi neyse ALLAH dürüst olanlardan razı olsun şimdi

Zenex

Zirveye Doğru​

Yönetici
Co-Admin çözüm ? can sıkıyorsam kusura bakmayın

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik​

tamam ilgileniyorsunuz teşekkür ederim xiaomi satış teknik geçiyor ünvan olarak şimdi millet yaptığını iddaa ediyor youtubede video var adam yapıyor ben aynı işlemleri tekrar ede ede biraz öğrendim ama imeiler geliyor herşey sağlıklı çalışıyor gözüküyor telefonda şebeke gelmiyor denedim ben tek hat yaptım yine gelmiyor artık içinde bence bunun bir dosyası eksik veya bozuk donanımsal diye düşünmüyorum onun sebebi ise daha önce uğraşlarım sonucu 3g de sinyal almıştım buranın adı "miuiturkiye" burdan bu işlemin sonucu çıkmalı bence diğer sitelere gelince şöyle bir düzen kurmuş bir kısmı öyle anladım dosyaları sağlam değil telefonu bozuyor gibi neyse ALLAH dürüst olanlardan razı olsun şimdi

Zenex

Zirveye Doğru​

Yönetici
Co-Admin çözüm ? can sıkıyorsam kusura bakmayın
yazdıklarınızdan hiç bir şey anlamadım özür dilerim ama bildiğim kadar cevap vermeye çalıştım konunuza. zenex hoca da muhtemelen görmemiştir yada vakti yoktur görse oda şüphesiz destek olmaya çalışırdı. sitem mi ediyorsunuz bu yazıda inanın bir şey anlamadık. ayrıca önce şunu bilmeniz gerekiyor ki açtığınız konunun anlatımı desteği vs. forum kuralları gereği yasak..

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
es Selamu aleykum Mi 9 Se için bende nv data corrupted de kaldı ne yapmam lazım ?
Her ne kadar benim mesajımı alıntılayıp bana soru sormuş olsanız dahi bir başkası size cevap verdiğinden benim bir şey yazmam doğru olmayacağından mesajınıza cevap vermedim.

can sıkıyorsam kusura bakmayın
Elbette can sıkmıyorsunuz. Sorununuzu detaylıca anlatın yardımcı olmaya çalışıyım.

Oyla:

magfurbb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ileri
Cihazım
note 7
Konular
0
yazdıklarınızdan hiç bir şey anlamadım özür dilerim ama bildiğim kadar cevap vermeye çalıştım konunuza. zenex hoca da muhtemelen görmemiştir yada vakti yoktur görse oda şüphesiz destek olmaya çalışırdı. sitem mi ediyorsunuz bu yazıda inanın bir şey anlamadık. ayrıca önce şunu bilmeniz gerekiyor ki açtığınız konunun anlatımı desteği vs. forum kuralları gereği yasak..
sitem değil derdimi yani içinde buldum durumu açıklıyorum açıklama sebebimde şu ben zannediyordum burda konular anlatılıyor yardımcı olunuyor uzmanlar var tamam şimdi anladım uzmanlar var ama konu anlatımı yapmaları yasak eee bunu baştan söyleseniz bende umit etmezdim heralde yazıdan nasıl anlamadınız bende onu anlamadım tartışmaya girmek gibi bir amacım yok noktalama yapmak isterdim ama uzatmış olacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Her ne kadar benim mesajımı alıntılayıp bana soru sormuş olsanız dahi bir başkası size cevap verdiğinden benim bir şey yazmam doğru olmayacağından mesajınıza cevap vermedim.

Elbette can sıkmıyorsunuz. Sorununuzu detaylıca anlatın yardımcı olmaya çalışıyım.
Hocam durum şu bu Mi 9 Se telefonu aldık birazda uygun aldık .
Aldığımız dediki imei var ama şebeke sorunu var tekrar imei atılırsa çözülür .
Tekrar atmaya kalmadı twrpden değil ayarlardan format attık. İmeide gitti.
Sonra götürdük telefoncuya yaptım dedi tek hattı iki hat olmuyor dedi. İlk başta şebeke çeker gibi oldu sonra şebeke gitti.Gidiş o gidiş.
Bende uğraşıyorum yapmak için videolar siteler qcn xqcn dosyları qpst vs programlar işi biraz öğrendim ama bir türlü gsm şebeke gelmiyor.
Bi ara 3g de çekim yakaladım ama oda uzun sürmedi.
Son durum android 10 . global mui 12. çift imei telefonda yazılı. twrp +magisk kurulu. bootloader açık.
ama Şebeke gelmiyor.
Bu arada kimsenin borcu yok bana ben sadece bir yol bulurum burda diye düşündüm ondan yazıyorum yok yardımcı olmuyorsanız kime kızmaya hakkım olur .
Teşekkürler.

Son düzenleme:
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
sitem değil derdimi yani içinde buldum durumu açıklıyorum açıklama sebebimde şu ben zannediyordum burda konular anlatılıyor yardımcı olunuyor uzmanlar var tamam şimdi anladım uzmanlar var ama konu anlatımı yapmaları yasak eee bunu baştan söyleseniz bende umit etmezdim heralde yazıdan nasıl anlamadınız bende onu anlamadım tartışmaya girmek gibi bir amacım yok noktalama yapmak isterdim ama uzatmış olacağım.
yok hocam tartışılacak bişey yok ama yöneticilerimizin de her zaman dediği gibi forum kurallarını 1 defa okusaydınız ki zaten bu her üyenin sorumlu olduğu bir şey bu konuyu açmazdınız yada özel mesaj ile iletişime geçerdiniz. ama yinede üyelerin mağdur olmaması adına belirli bir kısıma kadar yine yöneticiler tolerans gösteriyor. mesela dikkat ederseniz konunuz hala uyarı alıp kapatılmadı bile. daha sizin için ne yapabilir yönetim bilemiyorum ki.

Oyla:

magfurbb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ileri
Cihazım
note 7
Konular
0
yok hocam tartışılacak bişey yok ama yöneticilerimizin de her zaman dediği gibi forum kurallarını 1 defa okusaydınız ki zaten bu her üyenin sorumlu olduğu bir şey bu konuyu açmazdınız yada özel mesaj ile iletişime geçerdiniz. ama yinede üyelerin mağdur olmaması adına belirli bir kısıma kadar yine yöneticiler tolerans gösteriyor. mesela dikkat ederseniz konunuz hala uyarı alıp kapatılmadı bile. daha sizin için ne yapabilir yönetim bilemiyorum ki.
Evet haklısınız. İlginize teşekkür ederim . ALLAH kolaylık versin.

Oyla:

Erhan5561

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
24
Öncelikle ilginize gerçekten çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun "
evet imei repair yaparken oldu

H.kadioglu

Stoya

zoradam

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf6

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf7

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sde33

reboot" bu komutları yazdım düzeldi sonra başka bir qcn dosyası buldum sağlam onu kurdum imeileri sonra düzelttim
ama şebeke bir türlü gelmiyor iki imei de oldu şebeke gelmiyor
nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

Oyla:
Üst Alt