Soru Mi9T memnun olan var mi?

kullanıcıadı

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 7
Konular
16
Bugun 1930 liraya 6/64 modelini aldim. BL kilidini acip bir sure kullandiktan sonra imei attirmayi dusunuyorum.

Merak ettigim imei atildiktan sonra cekim gucu, 4G, telefon gorusmeleri vs. sorunsuz, sikintisiz kullanip memnun olan var mi?

Cihazi aldik ama sanki imei olayi telefondan sogutacak gibi geliyor. Cunku ilk defa kayit disi bir cihaz aldim.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Cihazin her yonden arastirdim, inceledim hatta yabanci kaynaklara bile baktim ama cok gec fark ettigim ve inanilmaz moralimi bozan kotu bir yani var cihazin.

Sar degeri...

Hem bas hem govde asiri derece fazla. Gorunce inanamadim. Bu kadar yuksek sar degeri uzun yillara vurunca insana zarar verir. Niye bu kadar yuksek acaba?
Verilen değer çift sim kart takılı ve 4.5g modundaki değer, bu da gayet normal. Tek sim kart değerini görmek için yarısı olarak düşünün. Kaldı ki bu değerler sıkıntı olsa cihaz Avrupa ve Amerika'da onay alıp satışa çıkamaz. Bundan ayrı her yanımız wi-fi ağı kaynıyor ve o ağların değeri bu telefon değerlerinden masum değil angel~~

Oyla:

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Tek şeye takıldım 250 TL verip kaydedecegiz ama pasaport şarj değil mi ?

pasaporta girersek astarı yüzünden pahalıya gelir kardeşim çümkü pasaport kaydı 1500₺. kayıt dışı iemisi olan cihazlar için (tabii bulabilirlerse) 1 sene içerisinde 250₺ gibi bir ücret yatırıyorsun (tek seferlik birşey) ondan sonra sıkıntı kalmıyor. haberin detayına arama yapıp araştırabilirsin...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde şu sar derdinizi anlayamıyorum bazı arkadaşlar... markayı yada modeli öldürmek için yıllardır gömmeye çalışıyorlar Xiaomi adını, Allah aşkına iyice bi araştırın bakalım samsung ve huaweinin en çok kullanınlan modellerinin sar değerlerini. ve atladığınız çok önemli bir nokta daha var xiaomnin sar değerinde. Türkiye cihazlarına baktığınızda tüm cihazlar tek simli ve bu yüzden tek simin sar değerini veriyorlar. Xiaom cihazlarındaki sar değeri ise 2 simin toplam sar değeri sevgili arkadaşlar...

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
pasaporta girersek astarı yüzünden pahalıya gelir kardeşim çümkü pasaport kaydı 1500₺. kayıt dışı iemisi olan cihazlar için (tabii bulabilirlerse) 1 sene içerisinde 250₺ gibi bir ücret yatırıyorsun (tek seferlik birşey) ondan sonra sıkıntı kalmıyor. haberin detayına arama yapıp araştırabilirsin...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

birde şu sar derdinizi anlayamıyorum bazı arkadaşlar... markayı yada modeli öldürmek için yıllardır gömmeye çalışıyorlar Xiaomi adını, Allah aşkına iyice bi araştırın bakalım samsung ve huaweinin en çok kullanınlan modellerinin sar değerlerini. ve atladığınız çok önemli bir nokta daha var xiaomnin sar değerinde. Türkiye cihazlarına baktığınızda tüm cihazlar tek simli ve bu yüzden tek simin sar değerini veriyorlar. Xiaom cihazlarındaki sar değeri ise 2 simin toplam sar değeri sevgili arkadaşlar...
Tamam 250 TL veriyoruz kayıt için ama bu kaydı nereye yapacaklar IMEI pasaport olmadan nasıl bir kayıt bu olay nedir bunu anlayamadım

Oyla:

LaCRiMaL

Since MI 4...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat YÜKSEL
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Sağlık Mem. / 112
Konular
23
Tamam 250 TL veriyoruz kayıt için ama bu kaydı nereye yapacaklar IMEI pasaport olmadan nasıl bir kayıt bu olay nedir bunu anlayamadım
arama yapıp araştırabilirsin demiştim...

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Tek şeye takıldım 250 TL verip kaydedecegiz ama pasaport şarj değil mi ?

Yurt dışından getirip kullanırsan pasaport şart onunda ücreti 1500 TL.

Arkadaş uzun uzun yazmış,sen al cihazı kullan Yes~~

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Bilgi Teknolojisi Kurumu BTK' ya kayıt edilecek ki cihaz kapanmasın?

İlla pasaport mu olacak kayıt için ?
Evet pasaport lazım mı ve cihazlara atilan IMEI nasıl silinecek ve üzerindeki IMEI nasıl gelecek

Oyla:
Üst Alt