Yardım Mi9t Global version twrp mi başka bişimi anlamiyorum güç tusu ile ses acma tusuna basiyorum Mini Hellas team win recovery yazisi cikiyo

Adnanunnu14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
mıuı global 11.0.1
Telefon Modeli
mi9t
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Mi9t Global version twrp mi başka bişimi anlamiyorum güç tusu ile ses acma tusuna basiyorum Mini Hellas team win recovery yazisi cikiyo sonra aciliyo guncelleme geldi dun andorid 10 indiriyorum sistem guncelleme den guncelle diyorum kapaniyor orasi aciliyor sistemden telofonu yeniden başlatiyorum ve guncellemeyi yapmiyor - üstede Team Win Recovery Project 3.3.1.-23-07-2019 by geoanto555 kirmizi ara yüzlü bi yer lütfen yardim edin twrp mi bu başka bişeymi internetten güncelleme dosyasi indirdim zip olarak attim dosyolarin bosluguna ordada sonra kapattim girdim buraya guc tusu ve ses acma tusuyla sol en üstekine bulamadim zip sectim img sectim gene cikmadi allah aşkı için yardim edin bunu silip twrp nasil yüklerim normal olan bu niye degişik güncelleme yapamiyorum telofona güncelleme geliyor güncelle diyorum iniyor yeniden başlat diyorum buraya atiyor yeniden başlatiyorum bende ordan cikmak icin güncellemedi olmadi diyor bilen varsa yardim etsin şimdiden allah razi olsun

Adnanunnu14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Şu an video atabilecek konumda değilim hocam.
İşlem basit adım adım yazıyor.
veya fotoraf atiyim ben sen buraya tikla filan de abi o sekilde yapalim olurmu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tamamdir mevlüt abi bekliyorum seni
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tamamdir mevlüt abi bekliyorum seni

Son düzenleme:
Oyla:

Adnanunnu14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adnan
Cihazım
Mi9t
Konular
1
mevlüt abi ben yaptim ama imei gitti bu seferde imei yi saklamiştim nasil aticam geri imei :(

Oyla:
Üst Alt