Yardım Mi9se Imei sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gsahil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi m a1
Konular
2
Merhaba arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık Bir hafta oldu. Telefondan aşırı memnunum hem kamerası hem sesi hem performansı mükemmel düzeyde tek sıkıntı geçen gün yasal uyari altında bir mesaj geldi imeiniz kayıt dışıdır 120 gün sonra kapatılacaktır gibisinden. Tez canlılık la telefoncuya söyledim gel abi yenisini atarız dedi. Attıracam cumartesi günü de tekrardan aynı sorunu yaşar mıyım ve bana verdiği 120 günü kullanıp mı atitrayim telefon aynı zamanda çift hat.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Merhaba arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık Bir hafta oldu. Telefondan aşırı memnunum hem kamerası hem sesi hem performansı mükemmel düzeyde tek sıkıntı geçen gün yasal uyari altında bir mesaj geldi imeiniz kayıt dışıdır 120 gün sonra kapatılacaktır gibisinden. Tez canlılık la telefoncuya söyledim gel abi yenisini atarız dedi. Attıracam cumartesi günü de tekrardan aynı sorunu yaşar mıyım ve bana verdiği 120 günü kullanıp mı atitrayim telefon aynı zamanda çift hat.
Öncelikle forumda ımei attırmak, imei repair gibi konular yasak. Büyük ihtimalle konun kilitlenir zaten.

İkinci olarak çift hatlı telefonda 120 gün bir hattını 120 gün de diğer hattını kullanabilirsin. Toplam 8 ay telefonu orjinal olarak kullanmanı tavsiye ederim.

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Yasal olmayan bir işlem hakkında yardım bekliyorsunuz

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Satıcınız ile irtibata geçebilirsiniz.Forum kuralları gereği konu yeni yorumlara kapatılmıştır.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt