Yardım Mi9 video çekerken donma

grkmspr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
G
Cihazım
Mi 9
Konular
2
Arkadaşlar daha bu hafta telefonu aldım. Video çekerken hatta çekmeye başlamadan video ya geçtiğimde bir süre sonra kamera takılıyor donuyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan varmı. Video çekerken donarsa. Videoda da donuk kalıyor düzelirse düzeliyor yoksa kalıyor. 1080p 30fps de çekiyorum. Sürüm 10.2 güncel

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Yazilimsal biseydir. Uygulamalarda kamera video ile ilgili uygulamaların onbellegi ve verilerini silin. Tekrar deneyin. Ayrıca Baska bir video cekme programiyla deneyin.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar daha bu hafta telefonu aldım. Video çekerken hatta çekmeye başlamadan video ya geçtiğimde bir süre sonra kamera takılıyor donuyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan varmı. Video çekerken donarsa. Videoda da donuk kalıyor düzelirse düzeliyor yoksa kalıyor. 1080p 30fps de çekiyorum. Sürüm 10.2 güncel
60fps çekiyorum hiçbiri sorun yok

Oyla:

grkmspr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
G
Cihazım
Mi 9
Konular
2
telefonu aldığım 5 gündür bu sorun mevcut. önbellek vs herşeyi siliyorum, yine aynı sıkıntı. hatta google kamerayı yükledim az önce google kamera direk video ya geçince çöktü. video sıkıntısı mevcut hala, başka yaşayan yokmu. 60fps de titreşim çok. oluyor 4k da çok yer kaplıyor.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
telefonu aldığım 5 gündür bu sorun mevcut. önbellek vs herşeyi siliyorum, yine aynı sıkıntı. hatta google kamerayı yükledim az önce google kamera direk video ya geçince çöktü. video sıkıntısı mevcut hala, başka yaşayan yokmu. 60fps de titreşim çok. oluyor 4k da çok yer kaplıyor.
Hocam hangi miui sürümü var?

Oyla:

grkmspr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
G
Cihazım
Mi 9
Konular
2
Video da bir örnek koydum mesela ilk çekim denememde yine takıldı birkaç saniye ve sonrasında devam etti.
/ videonun orjinalide aynı şekilde takılıyorda video boyutu büyük olduğu için eklemedim.

Oyla:
Üst Alt