Soru Mi9 t pro anlamadığım bir sorun ciddimi sizce

barisbozan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
jegfost
Cihazım
xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Mrb mi ailesi herkese hayırlı akşamlar dilerim vede yardım minizi bekliyorum 2 gün oldu mi 9 t pro alalı çok memnunum vede herkese tavsiye ederim tabi benim görüşüm ama ufakmi yada ciddi bir sikintimi anlamadım resimde size göstermek istedim en yukarda çentik kısmına dikkatli bakarsanız orda ekranda ufak kayma gibi bişi var arada oluyor vede oyun oynarken bazen oyun donuyor tabiki arada sizce sorunmu bu vede görüşlerinizi almak isterim iade edeyimmi ciddi bir sikintimi yoksa şimdiden tşkler herkese ...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

aaronprg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aaron
Cihazım
mi5s
Konular
0
yaklaşık 1 aydır kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. tema ya da rom kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. rom version detaylarını yazarsanız daha kolay cevap alırsınız

Oyla:

barisbozan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
jegfost
Cihazım
xiaomi mi 8 lit
Konular
12
tema yada duvar kağıdı kaynaklı olabilir mi?!
Hayır tema yuklemedim daha veda resim kaynaklı değil zaten her zaman gözükmüyor arada kendini gösteriyor böyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yaklaşık 1 aydır kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım. tema ya da rom kaynaklı olabileceğini düşünüyorum. rom version detaylarını yazarsanız daha kolay cevap alırsınız
Buyrun hocam rom bilgileri

Oyla:

Görkem Say

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
2
Hayır tema yuklemedim daha veda resim kaynaklı değil zaten her zaman gözükmüyor arada kendini gösteriyor böyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun hocam rom bilgileri
Cihaz son sürüme sahip değil. MIUI ve güvenlik yaması sürümü eski. Sistem güncellemeden kontrol eder misiniz güncelleme var mı?

Oyla:

Görkem Say

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
2
MIUI sürümü 10.3.11 ve güvenlik yamasının da temmuz ayından olması gerekiyor. Cihaz neden eski sürümde kalmış acaba.

Oyla:

Alicanim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ 13 PRO
Meslek
Güvenlik polnet so
Konular
16
Mrb mi ailesi herkese hayırlı akşamlar dilerim vede yardım minizi bekliyorum 2 gün oldu mi 9 t pro alalı çok memnunum vede herkese tavsiye ederim tabi benim görüşüm ama ufakmi yada ciddi bir sikintimi anlamadım resimde size göstermek istedim en yukarda çentik kısmına dikkatli bakarsanız orda ekranda ufak kayma gibi bişi var arada oluyor vede oyun oynarken bazen oyun donuyor tabiki arada sizce sorunmu bu vede görüşlerinizi almak isterim iade edeyimmi ciddi bir sikintimi yoksa şimdiden tşkler herkese ...

Ekranda resim kayması olsa idi saat ve batarya gostergeleri dr kayma yapar görüldüğü uzere ayni duruyor farkli arka planlari dene olmadi temayi degistir hic olmadi enson surumu tekrar kurmayı dene sürüm de hata olabilir sıkıntı olacak bir durum değil

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar hocam,
Global beta romu kullanıyorsunuz.
Tema ve duvar kağıdıyla alakalı bir durum. Tema uygulaması üzerinden farklı bir tema seçiniz. Temanın duvar kağıdını kullanınız.
Muhtemelen düzelecektir.

Oyla:

barisbozan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
jegfost
Cihazım
xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Peki oyunlarda aynı gerçi arada yapıyor ama oyun donup kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum normalmı peki..

Oyla:
Üst Alt