Soru Mi9 SE alanlar memnun mu?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
note 5 prodan bu telefona geçmeyi düşünüyorum 2000 lira civarına satılıyor şuan yanılmıyorsam. alanlar memnun mu? özellikle kamera batarya ve işlemciden ( ilk defa bu telefonda kullanulan bir işlemciymiş dünyada ) teşekkürler.

Sasae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi Note 5 pr
Konular
12
Ben note 5 pro dan geçtim, en büyük sorun batarya. Note 5 pro dan alışmışım bataryaya şimdi şarj bitecek diye hep tedirgin oluyorum. Telefon güzel ama ben değiştirmesem olurmuş diyorum şu an.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Ben note 5 pro dan geçtim, en büyük sorun batarya. Note 5 pro dan alışmışım bataryaya şimdi şarj bitecek diye hep tedirgin oluyorum. Telefon güzel ama ben değiştirmesem olurmuş diyorum şu an.

hocam oyun oynamıyorum sence günlük hayatta akşamı görmez mi? mesala sabah iş yerinde şarj ettim ertesi gün işe gidene kadar şarj gitmez mi yarı yarıa wifi mobil veri ile

Oyla:

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
Herkesin kullanım alışkanlığı farklıdir kimine yeter kimine yetmez pil
ancak 30 35 saat bekleme süresi ile 5-6 saat civarı süreleri rahat görüyorum
Mail senkronizasyonlar açık bluetooth sürekli açık konum pil tasarrufunda parlaklık otomatik vs tarzı kullanıyorum wifi ve 4.5 karışık

Oyla:

Sasae

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi Note 5 pr
Konular
12
hocam oyun oynamıyorum sence günlük hayatta akşamı görmez mi? mesala sabah iş yerinde şarj ettim ertesi gün işe gidene kadar şarj gitmez mi yarı yarıa wifi mobil veri ile
Yok daha hiç eve gelmeden şarjın bitmesi gibi bir durum ile karşılaşmadım. Söyle de bir durum var, çok hızlı şarj oluyor 15 dk da 30 filan doluyor

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
aslında şuan cihazın şarjı oturmamış. bi çok telefonda android sistemi %20 den 45 e kadar şarj harcıyor. onun normali olması gerekenide %5 civarı.

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Yok daha hiç eve gelmeden şarjın bitmesi gibi bir durum ile karşılaşmadım. Söyle de bir durum var, çok hızlı şarj oluyor 15 dk da 30 filan doluyor

malum sende bilirsin kamera cok kötü note 5 de ve artık kamerası cidden iyi bir cihaz arıyorum şarj işi iyi diyebiliriz o zaman günü çıkarıyorsa yeter zaten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aslında şuan cihazın şarjı oturmamış. bi çok telefonda android sistemi %20 den 45 e kadar şarj harcıyor. onun normali olması gerekenide %5 civarı.
cihaz cok taze oldugu için zamanla düzelir mi diyorsunuz

Oyla:

resulltan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Meslek
Ptt Dağıtıcı
Konular
8
Çok kral telefon tavsiye ediyorum daha önce bir sürü mi tel kullandım bu tam kafama gore

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
malum sende bilirsin kamera cok kötü note 5 de ve artık kamerası cidden iyi bir cihaz arıyorum şarj işi iyi diyebiliriz o zaman günü çıkarıyorsa yeter zaten
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz cok taze oldugu için zamanla düzelir mi diyorsunuz
tam olarak öyle değil. arkadaşımda mi8 var onda bile durum aynı. android 9.0 tam oturmadı. ben huawei cihazdan geçtim huaweide de aynıydı. huaweideki sorunda ufak tefek takılmalar kasmalar bazı yazılımsal ufak sorunlardı. xiaomide de bu galiba bu şekilde ortaya çıkmış. bu haliyle günü çıkarıyor rahat olun. rom atarsanız birde tadından yenmez.

Oyla:

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
Aldığınız cihaz sıfır ise şarjın oturması 15 20 günü buluyor ben ilk 20 günde mobil veri wifi kapalı sabaha kadar %10 yiyordu şuan %3 geriledi onuda göz önünde bulundurun

Oyla:
Üst Alt