Soru Mi9 SE alanlar memnun mu?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
note 5 prodan bu telefona geçmeyi düşünüyorum 2000 lira civarına satılıyor şuan yanılmıyorsam. alanlar memnun mu? özellikle kamera batarya ve işlemciden ( ilk defa bu telefonda kullanulan bir işlemciymiş dünyada ) teşekkürler.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Çok kral telefon tavsiye ediyorum daha önce bir sürü mi tel kullandım bu tam kafama gore
Farkettim herhangi bir eksiği var mıdır yada umduğunu bulamadığın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tam olarak öyle değil. arkadaşımda mi8 var onda bile durum aynı. android 9.0 tam oturmadı. ben huawei cihazdan geçtim huaweide de aynıydı. huaweideki sorunda ufak tefek takılmalar kasmalar bazı yazılımsal ufak sorunlardı. xiaomide de bu galiba bu şekilde ortaya çıkmış. bu haliyle günü çıkarıyor rahat olun. rom atarsanız birde tadından yenmez.
Malum yolla alacağım işin rom işi biraz sıkıntı imei için ya global stabil ile kullanicam

Aldığınız cihaz sıfır ise şarjın oturması 15 20 günü buluyor ben ilk 20 günde mobil veri wifi kapalı sabaha kadar %10 yiyordu şuan %3 geriledi onuda göz önünde bulundurun
Eyvallah. Sıfır alicam kısmetse

Oyla:

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Telefondan çok memnunum. İşlemcisi olsun stock kamerası olsun . Perfect ötesi . Lakin batarya. Yapacak bir şey yok. Powerbank şart. Max 2 den geçtim bende.

Oyla:

omer__44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
4
Ben redmi note 6 pro dan geçtim hızı olsun kamerası olsun çok daha iyi ve ele tam oturuyor pil konusunda çok oyun oynamıyorum zaten sabahtan akşama çok rahat götürüyor ayrıca hızlı şarj özelliği de var tavsiye ederim.

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Telefondan çok memnunum. İşlemcisi olsun stock kamerası olsun . Perfect ötesi . Lakin batarya. Yapacak bir şey yok. Powerbank şart. Max 2 den geçtim bende.
beni tek tedirgin eden o aslında bakalım ya cazip geliyor fiyatı ile

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
beni tek tedirgin eden o aslında bakalım ya cazip geliyor fiyatı ile
sot ss leri güzel aslında biraz incele dh ve miuı forumdakileri. aslında güzelde bi rom atarsan dahada iyi olabilir.

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Tedirgin ediyorsa hiç bulaşma .Max 2 den geçtim (5300mah) bunu göz önünde bulundurudm Powerbank ile
eyvallah :)

sot ss leri güzel aslında biraz incele dh ve miuı forumdakileri. aslında güzelde bi rom atarsan dahada iyi olabilir.
aslında sefa'dan almak istiyorum globa stabil rom ile kullanmak istiyorum günelleme felan nasıl skıntı mı öğrenirsem alıcam kısmetse

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
ben kulaklık probleminden illallah ettim geri sattım telefonu mi 8 lite aldım eğer benim gibi kulaklıkla müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz bunu göze alın

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
ben kulaklık probleminden illallah ettim geri sattım telefonu mi 8 lite aldım eğer benim gibi kulaklıkla müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz bunu göze alın
o kadar proplem değil aslında muhtemelen typ-c kulaklık alırım

Oyla:
Üst Alt