Güncelleme Mi9 - MIUI 10 v10.2.13.0 PFAMIXM Global Kararlı Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yenivaka

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuğşat
Cihazım
Mi 9
Konular
1
Merhaba arkadaşlar Ben telefonu yeni aldım global 10.2.3.0 şuanki sürüm.Güncelleme için tereddüt ediyorum genelde diğer telefonlarda kötüleşme ile karşılaştığım için bu sürüm nasil stabil mi. pil performansinda iyileşme var mı Bu sürümdeki tek sorun 2x optik zoom takilmalari ve fotoğraf çekerken gecikme.

Son düzenleme:

turkiyem71

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
mi 9
Konular
1
İyi günler.Cihazımda V10.2.13.0.PFAMIXM global rom yüklü. Resmi avrupa rom V10.2.30.0.PFAEUXM (MIUI10) yüklemek istediğimde TWRP yolu ilemi yükleyeceğim yoksa Mi Flash yöntemi ilemi yükleyeceğim.Birde ikisinin arasın bariz fark varmı performans olarak hangisini tercih etmeliyim.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
selam arkadaşlar..

pocofone f1 kullanıcısıyım bu sabah yeni sistem guncellemesinden sonra telefon yeniden baslatıldı ama açılmadı ilk ekran pocofone yazısı gelip gelip gidiyor ne tam kapanıyor ne de açılıyor.. fastboot modu ekranı geliyor fakat hic hareket yok.. pc den de gorunmuyor telefon var mı çaresi ? yardımcı olacak birileri
merhaba power tuşunu basılı tutun cihaz reset attığı zaman elinizi ses açma ve power tuşuna basılı tutarak stock recovery e girin . wipe data yapın (veriler silinir)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

surveyist

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ünal
Cihazım
pocofone f1
Konular
0
merhaba power tuşunu basılı tutun cihaz reset attığı zaman elinizi ses açma ve power tuşuna basılı tutarak stock recovery e girin . wipe data yapın (veriler silinir)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

maalesef yine aynı durum devam ediyor ilginiz için teşşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt