Yardım Mi9 instagram sorunu

burakkoll

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi6
Konular
34
Merhabalar
Mi9 Miui Global 11.0.3 Kararlı sürümü kullanıyorum. İnstagramda fotoğraf büyütürken instagramı durduruyor kapatıyor. Story atarken süreden dolayı 2. Storye geçince 2. Storyi paylaşmıyor. Yorumlara girince karanlık ekran veriyor uygulama sıkıntı yaratıyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Şimdiden teşekkürler

xedizx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
hikayelerde de ikinci devam eden videoyu atmıyor . Tek hikayede kalıyor. Bunun kaynağı nedir arkadaşlar ?

tsk
Çözüm bulunabildi mi bu soruna? Aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve herhangi bir çözüm bulamadım? İlla cihazı sıfırlamak mı gerekiyor?

Oyla:

xedizx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
hocam bende öyle bi sorun yok MIUI 11.4 global sürüm
Hocam 30 saniyelik video atamıyorum ilk 15 saniye upload ediliyor ancak hemen akabindeki 15 saniye yüklenmiyor, benim de güncel şu an 11.4 global. Acaba problem ne olabilir? Peki siz attığınızda problem yaşamıyorsunuz anladığım ancak video kalitesi oldukça düştüğü oluyor mu?

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Hocam 30 saniyelik video atamıyorum ilk 15 saniye upload ediliyor ancak hemen akabindeki 15 saniye yüklenmiyor, benim de güncel şu an 11.4 global. Acaba problem ne olabilir? Peki siz attığınızda problem yaşamıyorsunuz anladığım ancak video kalitesi oldukça düştüğü oluyor mu?

video kalitesi konusunda zaten android genel sorunu o 4k videoyu 360p haline getiriyor terbiyesiz o 15 saniye sorunu vs yok ama

Oyla:

brkskr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berk
Cihazım
mi9
Konular
1
cozumu su an ıcın yok. Yabancı forumlarda da aynı sorun var. Maalesef tek tek atılabiliyor şu an

Oyla:

brkskr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berk
Cihazım
mi9
Konular
1
ıkıncı vıdeoya gecerse ıkıncıyı atmaz. ılkı bıtırıp yenı bır vıdeo ceker gıbı cekmenız gerek. Duzelecek mı bu sorun gorecegız.

Oyla:
Üst Alt