Rom Mi9 Global Kararlı v11.0.6.0 QFAMIXM İndirme Bağlantısı

Herol53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1
Güzellik modunu tamamen kapatamama sorunu sadece bendemi var acaba.Xiaomi mi 9 sahibiyim...bu sorun miui 11.4 sürümünden sonra çıktı ortaya

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Güzellik modunu tamamen kapatamama sorunu sadece bendemi var acaba.Xiaomi mi 9 sahibiyim...bu sorun miui 11.4 sürümünden sonra çıktı ortaya
Google Camera kur. En çirkin halinle orjinal olarak çeksin seni de gör :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar global kararlı 11.5 şiddetle tavsiye edilir. Performans pil vb her yönden efsane. Hatasız sorunsuz. Bu sürümü yüklediğimden beri güncelleme defteri kapanmıştır benim için. MIUI 12 de gelse güncellemem artık kalsın böyle.

Herol53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1
Google Camera kur. En çirkin halinle orjinal olarak çeksin seni de gör :D

Arkadaşlar global kararlı 11.5 şiddetle tavsiye edilir. Performans pil vb her yönden efsane. Hatasız sorunsuz. Bu sürümü yüklediğimden beri güncelleme defteri kapanmıştır benim için. MIUI 12 de gelse güncellemem artık kalsın böyle.
Evet Gcam de kullanıyorum xaiomi nin kamera uygulamasından 10 kat daha iyi ve doğal çekiye...ben kat kat fondoten sürmüş gibi görünen saçma sapan bir resim değil doğal olan bir resim istiyorum olay güzellik çirkinlik değil bilmem anlatabildim mi arkadaşım

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Evet Gcam de kullanıyorum xaiomi nin kamera uygulamasından 10 kat daha iyi ve doğal çekiye...ben kat kat fondoten sürmüş gibi görünen saçma sapan bir resim değil doğal olan bir resim istiyorum olay güzellik çirkinlik değil bilmem anlatabildim mi arkadaşım
Tamam işte kardeşim o bahsettiğin g cam. Huawei ve Xiaomi malesef barbi bebek yapıyor fotolarda.

Herol53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1
Burda aslında sorun şu bizim farklı bir kamera kullanma arayışımızın olması Xiaomi bu problemleri çözmeli telefon güncelleme aldıkça farklı birşey bozuluyor.Ayrıca ben mi 9 kullanıyorum Gcam gayet doğal ve keskin resimler çekiyo

Tahapala34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Mi 9
Meslek
Pazarcı
Konular
8
Fastboot rom İndirme bağlantısı.

Hocam merhaba. Bu tgz uzantılı romu indirsek , mi flash programı ile fastboot modda Clean all yapıp temiz kurulum yapsak, telefondan twrp gidip orjinal recovery üzerinden güncellemeleri alır ve kurar mı ? Qcn yoluyla IMEI repair görmüş cihaz. Clean all yapınca IMEI de gider mi acaba ?

Prohisterya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Prohisterya
Cihazım
Mi9
Konular
1
Mi9 - Miui global - 11.0.6 QFAMIXM Multi touch sorunu var. Multi touch çalışmıyor.

Ys1982

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi9
Konular
0
Mi9 - Miui global - 11.0.6 QFAMIXM Multi touch sorunu var. Multi touch çalışmıyor.
Bende öyle hir sorun olmadi sizin sorun taam olarak ne iki gün önce genel test yaptım bende ki sorun sadece şebeke kopması

Yumoside

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer salih p
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Mi 9 multi touch problemi 1 aydır bendede vardı mıuı 12 ile düzelir sandım ama nafile kararlı sürümü indirir indirmez araştırmaya geçtim tekrar bunalıma soktular resmen

:/

Üst Alt