Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konuyla alakalı değil ama şimdi sordum Mi9 6/128 4000 tl 8/128 4200 tl pasaport kayıtlı siz kaça aldınız ustam cantara

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim cihazımın durumu biraz karışık hocam. Yerine başka cihaz verdim, aldığım arkadaşımla farklı bir yerden alışverişimiz vardı, pasaport kaydı yapılmadı, satın aldığım arkadaş ikinci el satışı da yapıyor ve elimdeki diğer cihazlardan vereceğim gibi hesap oldukça karışık. Net rakamı henüz ben de bilemiyorum :)

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Yeni cihazınız hayırlı olsun cantara hocam. Tamam uzun süre kahrınızı çekti belki ama note 2 nin forumumuzun adminine de pek yakıştığı söylenemez. Mi 9 doğru bir tercih. İyi günlerde kullanmanız dileklerimle...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yeni cihazınız hayırlı olsun cantara hocam. Tamam uzun süre kahrınızı çekti belki ama note 2 nin forumumuzun adminine de pek yakıştığı söylenemez. Mi 9 doğru bir tercih. İyi günlerde kullanmanız dileklerimle...
Teşekkürler hocam :)

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Emektar Note 2 yi , Sonunda tahtından edebilen Yiğit çıkageldi haha-- Mi 9 unuz hayırlı olsun hocam :)

Hazırlamış olduğunuz rehberle pek çok kullanıcının akıllarındaki sorulara cevap vermiş oldunuz .
Elinize , Emeğinize sağlık . Çok teşekkürler yn~~

Son düzenleme:

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Elinize sağlık çok açıklayıcı bir paylaşım olmuş benim çihazımında bootloader süresi iki gün sonra doluyor ve kilidi açıp global room yüklemek istiyorum (8-128 çin versiyonu kullanıyorum) Global room yüklemek içinde bir sunum hazırlarsanız minnettar oluruz.Zira xioamiye çok uzak kaldığımdan nasıl room yükleyeceğimi bilmiyorum clap~~clap~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Elinize sağlık çok açıklayıcı bir paylaşım olmuş benim çihazımında bootloader süresi iki gün sonra doluyor ve kilidi açıp global room yüklemek istiyorum (8-128 çin versiyonu kullanıyorum) Global room yüklemek içinde bir sunum hazırlarsanız minnettar oluruz.Zira xioamiye çok uzak kaldığımdan nasıl room yükleyeceğimi bilmiyorum clap~~clap~~

Maalesef ben geçiş yaparken saçma bir sorun yaşadım ve çektiğim video işe yaramaz halde hocam. Bir başka arkadaşımıza yükleme fırsatı olursa video çekmeye çalışacağım ama.

Üst Alt