Yardım mi8se almayı düşünüyorum

codex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
S9 Plus
Konular
24
bir sorum daha olacak. rom,twrp işlemleri uygulamayla uygulamama arasında ne gibi farklar var?
Mi 8 SE versiyonunda güncellemeleri twrp üzerinden kuruyorsunuz.Güncellemezseniz kullandığınız sürümden devam edersiniz.

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Mi 8 SE versiyonunda güncellemeleri twrp üzerinden kuruyorsunuz.Güncellemezseniz kullandığınız sürümden devam edersiniz.
kendim güncelleyemesem bile bir telefoncuda felan güncelleme yaptırtabilir miyim, çok büyük bi engel oluşturur mu bana

codex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
S9 Plus
Konular
24
Engel oluşturmaz ancak telefoncu anlamıyor ise cihazı kullanılamaz hale getirebilir.

Son düzenleme:

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Rica ederim,karar verebildiniz mi?
düşebildiğim kadar düşük bütçeyle almaya karar verdim, mi8se bu yüzden güvenilir ve ilgili bir satıcıyı da kesinleştirirsem bi kaç haftaya alacağım

mustafaatess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
düşebildiğim kadar düşük bütçeyle almaya karar verdim, mi8se bu yüzden güvenilir ve ilgili bir satıcıyı da kesinleştirirsem bi kaç haftaya alacağım
Facebookta çin telefon pazarı adlı grupta bi arkadaş var ben ordan aldım sıkıntısı yok bende 6s den geçtim 2 ay oluyor bende anlamazdım ama halloluyor eu rom mi rom hepsini yükledim denedim düşün yani magisk vsvs yardımcıda oluyor arkadaş hala yazarım cevap verir anında tavsiye ederim

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Facebookta çin telefon pazarı adlı grupta bi arkadaş var ben ordan aldım sıkıntısı yok bende 6s den geçtim 2 ay oluyor bende anlamazdım ama halloluyor eu rom mi rom hepsini yükledim denedim düşün yani magisk vsvs yardımcıda oluyor arkadaş hala yazarım cevap verir anında tavsiye ederim

en azından bir mağaza olsun diye düşünüyorum hocam,
telefonla ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. kamera, pil, oyun, akıcılık gibi özellikleri nasıl, memnun musunuz

mustafaatess

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
en azından bir mağaza olsun diye düşünüyorum hocam,
telefonla ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. kamera, pil, oyun, akıcılık gibi özellikleri nasıl, memnun musunuz
Pilde sıkıntı yok min 6 saat ekran süresi alırsın kamera başarılı se modeli olmasına rağmen kamerası kötü olsa almazdım zaten ınsta falan kullanıyorum sonuçta önemli tabi instagram kamerasını kullanmıyorum :) akıcılıkta oyunlarda pubg vsvs sıkıntı yok sd710 başarılı bi işlemci mi9sede 712 var kamera için mi9se al derdim halada derim daha iyisi varken ama mi8se kesinlikle kötü değil üzülmezsin ilk 2-3 gün bi apalıyosun tabi iostan geçince ama şuan sıkıntım yok hatta dün mi rom betaya geçtim çok çok memnunum tavsiye ederim :) siz bilirsiniz hocam 1600e geldi bana 6s i sattım aldım para koymadan

BugraSever

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
mi8 se
Konular
9
Pilde sıkıntı yok min 6 saat ekran süresi alırsın kamera başarılı se modeli olmasına rağmen kamerası kötü olsa almazdım zaten ınsta falan kullanıyorum sonuçta önemli tabi instagram kamerasını kullanmıyorum :) akıcılıkta oyunlarda pubg vsvs sıkıntı yok sd710 başarılı bi işlemci mi9sede 712 var kamera için mi9se al derdim halada derim daha iyisi varken ama mi8se kesinlikle kötü değil üzülmezsin ilk 2-3 gün bi apalıyosun tabi iostan geçince ama şuan sıkıntım yok hatta dün mi rom betaya geçtim çok çok memnunum tavsiye ederim :) siz bilirsiniz hocam 1600e geldi bana 6s i sattım aldım para koymadan

mi9se bazı yerlerde 2200 lira 600lira fazla vermeye değer mi ki ondan pek emin olamıyorum.
yaklaşık 1-2 yıllık bir süre kullanmayı düşünüyorum cihazı

Üst Alt